G.saray Satmadıkça Kazanıyor - Son Dakika

G.saray Satmadıkça Kazanıyor

19.01.2012 09:15
G.saray Satmadıkça Kazanıyor, System.String[]

Tam 13 yıldır Sarı-Kırmızılı kulübün en önemli gündem maddesi olan Riva'nın her geçen gün değer kazanması yönetimin elini güçlendiriyor.

Tam 13 yıldır Sarı-Kırmızılı kulübün en önemli gündem maddesi olan Riva'nın her geçen gün değer kazanması yönetimin elini güçlendiriyor.

Bugün Gazetesi'nin haberine göre; üçüncü köprünün bu bölgeden geçecek iddiaları Riva'nın fiyatını 200 milyon doların üzerine yükseltti. Yeni yapılacak köprünün çevre yolu Galatasaray'ın Riva'da sahip olduğu arazinin sadece bir kilometre uzağından geçeceğinin kesinleşmesinin ardından ise bu rakam 250 milyon dolara kadar yükseldi. Aysal başkanlığındaki yönetim 1 milyon 150 bin metrekarelik arazide 844 villa yapma seçeneğini belirleyip çalışmalara başlayınca yetkililer Riva'nın değerinin 300 milyon dolara çıktığını belirttiler. Böylece proje dolar bazında fiyatını ikiye katladı. Güçlenen dolar Galatasaray'a bir artı daha getirdi.

Sarı-Kırmızılı yönetimin 11 Haziran tarihinde Riva Projesi için komite kurduğunda doların değeri 1,58 civarındaydı. 6 aylık süre zarfında ABD dolarının değeri 1,84'ye yaklaşırken, Sarı-Kırmızılılar TL bazında yaklaşık olarak 80 milyon lira gelir artışına da imza attı.

G.saray Satmadıkça Kazanıyor
G.saray Satmadıkça Kazanıyor

- Kaynak: Sporx.com

Son Dakika Spor G.saray Satmadıkça Kazanıyor - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Prim borçları nedeniyle emekli olamayanlara büyük fırsat! Yapılandırma için 2 ayınız var Apartmanın otoparkında bulunan bir buçuk metrelik yılanın yakalanma anı kamerada İmamoğlu, koronaya yakalanmadan iki gün önce apandisit ameliyatı olmuş Manavgat'ta defne yaprağından 5 milyon lira gelir bekleniyor ABD'den S-400 tehdidi: Türkiye'ye yaptırımlar kesin olarak düşünülüyor Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden bir araya gelecek Polis memuru, komşusunu 5 kurşunla öldürdü İmamoğlu, İstanbul'daki korona toplantısına neden davet edilmedi? Bakan Koca, ilk kez konuştu