Galaksinin Koruyucuları 2"Nin Ilk Afişleri ve Fragmanı Yayımlandı - Son Dakika

Galaksinin Koruyucuları 2"Nin Ilk Afişleri ve Fragmanı Yayımlandı

4 yıl önce

Ödüllü yönetmen James Gunn'ın senaryosunu yazdığı ve yönettiği "Galaksinin Koruyucuları 2"nin ilk afişleri ve fragmanı yayımlandı.

Galaksinin Koruyucuları 2

Ödüllü yönetmen James Gunn'ın senaryosunu yazdığı ve yönettiği "Galaksinin Koruyucuları 2"nin ilk afişleri ve fragmanı yayımlandı.


Aksiyon macera türündeki "Galaksinin Koruyucuları" adlı filmde, Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel, Bradley Cooper, Michael Rooker, Karen Gillan, Pom Klementieff, Elizabeth Debicki, Chris Sullivan, Sean Gunn, Tommy Flanagan, Laura Haddock ve Kurt Russell rol aldı.


Kevin Feige'in yapımcılığını üstlendiği filmde, Louis D'Esposito, Jonathan Schwartz, Victoria Alonso, Nik Korda ve Stan Lee baş yapımcı olarak yer aldı.


İlk afişleri ve fragmanı yayımlanan filmin konusu kısaca şöyle:


"Kainatın uzak cephelerinde dolaşan ekip, çeşitli maceralara dahil olmaya devam ediyor. Koruyucular, yeni kurdukları ailelerini korumak için savaşırken Peter Quill'ın asıl geçmişinin gizemini de çözmek zorundadırlar. Eski düşmanlar yeni müttefiklere dönüşürken, hayranların klasik çizgi romanlardaki favori karakterleri kahramanların yardımına koşuyor ve Marvel Sinema Evreni genişlemeye devam ediyor."arvel'dan "Galaksinin Koruyucuları 2" filmi, 28 Nisan 2017'de vizyona girecek.

Galaksinin Koruyucuları 2 Nin Ilk Afişleri ve Fragmanı Yayımlandı
Son Dakika

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: İstanbul'dan taşraya gidenler virüsü yaymaya başladı
Bir dönem ülkesinin en gözde sporcusuydu, şimdi geçinmek için +18 film sektörüne girdi Bolu'da, Türkiye Cumhuriyeti'ne küfür eden karantinadaki 3 öğrenciden 2'si tutuklandı
Mesut Özil baba oldu Mesut Özil baba oldu         
23:12