GALATA KÖPRÜSÜ'NDE SİS ALTINDA BALIK TUTTULAR - Son Dakika

GALATA KÖPRÜSÜ'NDE SİS ALTINDA BALIK TUTTULAR

06.11.2021 20:03

İstanbul'da akşam saatlerinde de sis etkili oldu.

İstanbul'da akşam saatlerinde de sis etkili oldu. Sis nedeniyle görüş mesafesi düşerken, Galata Köprüsü'ndeki olta balıkçıları kafa feneri ile balık tuttu.

Meteorolojinin sarı kodlu uyarısının ardından İstanbul'da sis etkisini sürdürüyor. Akşam saatlerinde sis nedeniyle görüş mesafesi düştü. Kentin sembolleri sis altında kartpostallık görüntüler oluştu. O noktalardan biri de Galata Köprüsü oldu. Yaz kış demeden köprüye gelen olta balıkçıları mesailerine sis altında devam etti. Balıkçılar sis nedeniyle kafa feneri ile balık tuttu.

YORUMLAR
500
Uluslararası İstanbul Plaj Ragbi Lig Turnuvası final maçları oynandı Uluslararası İstanbul Plaj Ragbi Lig Turnuvası final maçları oynandı 'ROJEN' VE 'POLARNET' FATİH SULTAN MEHMET KÖPRÜSÜ'NDEN GEÇTİ 'ROJEN' VE 'POLARNET' FATİH SULTAN MEHMET KÖPRÜSÜ'NDEN GEÇTİ İstanbul'da da görülen 'vampir kelebek' vatandaşları rahatsız ediyor İstanbul'da da görülen 'vampir kelebek' vatandaşları rahatsız ediyor
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel GALATA KÖPRÜSÜ'NDE SİS ALTINDA BALIK TUTTULAR - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement