GALATA KÖPRÜSÜ'NDE YENİ YILA BALIK TUTARAK GİRECEKLER - Son Dakika

GALATA KÖPRÜSÜ'NDE YENİ YILA BALIK TUTARAK GİRECEKLER

31.12.2021 19:09

Yeni yıla balık tutarak girmek isteyenler Galata Köprüsü'ne akın etti.

Yeni yıla balık tutarak girmek isteyenler Galata Köprüsü'ne akın etti.

2022'ye saatler kala olta balıkçıları, Galata Köprüsü'ne geldi. Yılın son saatlerinde balık tutanlar yeni yıla burada girmeyi planlıyor.

BİR YILIN STRESİNİ BURADA ATIYORUZ

Yılmaz Şahin, Burada gireceğiz yeni yıla, İstanbul'da güzel bir hava var. Deniz de şu an bereketli. Ben zaten kutlamıyorum. Normalde bugün doğum günüm ama ben burada girmeyi tercih ediyorum yeni yaşıma. Bir yılın stresini burada atıyoruz. Hem şu an denizde bereket var, bunu da değerlendiriyorum. Sabaha kadar burada durmayı düşünüyorum dedi.

YENİ YILA BURADA GİRMEYİ DÜŞÜNÜYORUM

Mustafa Kurt, Bu gece bir planımız yoktu. Bari yılbaşını balık tutarak geçirelim dedik. Yeni yıla burada girmeyi düşünüyorum ama belli de olmaz. Balık çok olursa eve gidebilirim belli olmaz. Zaten kutlamıyoruz yeni yılı normal geçiriyoruz, normal günümüz neyse öyle geçiriyoruz diye konuştu.

YORUMLAR
500
MERAL AKŞENER ZEYTİNBURNU'NDA ESNAFI ZİYARET ETTİ MERAL AKŞENER ZEYTİNBURNU'NDA ESNAFI ZİYARET ETTİ Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Fatih'in emaneti İstanbul'u binlerce yıldır olduğu gibi yine dünyanın en gözde şehri haline getirene kadar durmayacağız' Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Fatih'in emaneti İstanbul'u binlerce yıldır olduğu gibi yine dünyanın en gözde şehri haline getirene kadar durmayacağız' Bakan Kurum 'Sizlere hizmet etmek boynumuzun borcudur' Bakan Kurum 'Sizlere hizmet etmek boynumuzun borcudur'
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel GALATA KÖPRÜSÜ'NDE YENİ YILA BALIK TUTARAK GİRECEKLER - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement