Son Dakika Haberleri: Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak'a Tatil Yok

Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak'a Tatil Yok

6 ay önce

Emre Akbaba transferinden büyük rol oynayan ve kendi deyimiyle beyin kanaması geçirme noktasına gelen Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak'a tatil yok.

EmreAkbaba transferinde büyük rol oynayan ve kendi deyimiyle beyin kanaması geçirme noktasına gelen Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak'a tatil yok. Bayram nedeniyle herkes tatile giderken, Albayrak transfer çalışmalarını yürütmek ve yönetmek için İstanbul'da kaldı.

Başta Ndiaye olmak üzere, teknik direktör Fatih Terim'in istediği transferleri gerçekleştirmek için yoğun mesai harcayan Albayrak'ın, yine satılacak oyuncularla ilgili olarak da çalışmalarının sürdüğü bildirildi. Sarı-kırmızılı yöneticinin bu yoğun tempodan şikayetçi olmadığı belirtildi.

İKİ GÜN İZİN

Göztepe galibiyetinin verdiği moral ve Kurban Bayramı nedeniyle Galatasaray'da iki gün izin verildi. Dünü dinlenerek geçiren sarı-kırmızılılar, bugün de tatil yapacak, yarından itibaren Alanyaspor karşılaşmasının hazırlıklarına başlayacak.


YORUMLAR


Doğu'daki 5 İlde Yapılan Seçim Anketinde, HDP Diğer Partileri Geride Bıraktı Rusya'da Üniversite Binası Çöktü! 21 Kişi Enkaz Altına Kaldı

İki Grup Arasındaki Kavga AVM'yi Savaş Alanına Çevirdi! Yaralılar Var