Son Dakika Haberleri: Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak: Emre Akbaba'nın Aklını Çelmeye Çalışıyorlar

Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak: Emre Akbaba'nın Aklını Çelmeye Çalışıyorlar

4 ay önce

Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, " 'Futbolcu ben Galatasaraylıyım, Galatasaray'a gitmek istiyorum' diyor. Emre'nin kafasını çelmek için, 'Sen Galatasaray'a gidiyorsun ama seni Şampiyonlar Liginde oynatamazlar' demişler. Bizim son teklifimiz 3 milyon euro" diye konuştu.

Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, Emre Akbaba transferi için canlı yayında çarpıcı açıklamalar yaptı.

Albayrak şu ifadeleri kullandı:

"2-3 aydan beri sevgili Hasan başkan ile birlikte, Emre Akbaba ile konuşuyoruz. Ankara'da, 1 saate yakın konuşma yaptık. Sevgili başkan bizden 7 milyon euro istedi. Son sezonu olan bir futbolcuya böyle para vermemiz mümkün olmaz.

"BİZİM VERECEĞİMİZ RAKAM 3 MİLYON EURODUR"

Biz buraya 100 TL'nin hesabını yaparak geldik. Biz 2,5 milyon euro teklif vermiştik sevgili başkana ve 3 milyon euroya çıktık. Dün Hasan başkanı davet ettim, uzun uzun konuştuk. Bizim verebileceğimiz para 3 milyon eurodur ve o rakama da anlaşamadık.

Başkanı kendi arabamla göndermek istedim. Bana 6'da gideceğim dedi ama maalesef takip ettim ve o saatte de Antalya'ya uçak olmadığını öğrendim.

"FUTBOLCU BEN GALATASARAYLIYIM DİYOR"

Futbolcu "Ben Galatasaraylıyım, Galatasaray'a gitmek istiyorum" diyor. Bugün bir görüşme daha yapacağım. Emre'nin kafasını çelmek için, "Sen Galatasaray'a gidiyorsun ama seni Şampiyonlar Liginde oynatamazlar" demişler. Öyle bir şey yoktur.

"BİR FUTBOLCU 'BEN FENERBAHÇELİYİM' DERSE, BEN O FUTBOLCUYU ALMAM"

Bir futbolcu bana, 'Ben Fenerbahçeliyim, Fenerbahçe'ye gitmek istiyorum' derse, ben o futbolcuyu almam.

Emre Akbaba beni arıyor, ben de onu arıyorum. Fikret Orman ile konuştuğumuz aramızda kalsın, çok eski bir arkadaşım, eski bir dostum benim."


YORUMLAR


Kenan Sofuoğlu'ndan "Spor Bakanı" Olacak İddialarına Net Yanıt: Erdoğan'dan Telefon Gelse de Kabul Etmeyeceğim Fatih Altaylı, "Kusura Bakmasın Yayınlıyorum" Deyip Mansur Yavaş'ın Mesajını Paylaştı

Diyanet İşleri Başkanlığı, Sabah Ezanı ve Sabah Namazı Vakitlerini Değiştirdi