Son Dakika Haberleri: Younes Belhanda, Sakatlığı Nedeniyle Sezonun İlk Yarısını Kapattı

Younes Belhanda, Sakatlığı Nedeniyle Sezonun İlk Yarısını Kapattı

5 ay önce

Galatasaray'ın tecrübeli futbolcusu Younes Belhanda, Fas Milli Takımında yaşadığı sakatlıktan dolayı sezonun ilk yarısını kapattı.

Galatasaray'ın tecrübeli futbolcusu Belhanda, yaşadığı sakatlıktan dolayı sezonun ilk yarısını kapattı. Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, Fas'ın Kamerun ile oynadığı maçta sakatlık yaşayan Belhanda'nın sağ üst arka adale grubunda, ileri düzeyde kanama ve yırtık tespit edildiği belirtildi.

TOPLAM 9 EKSİK

Tecrübeli futbolcunun tedavisinin, yaklaşık 6 hafta süreceği duyuruldu. Galatasaray'da Sinan Gümüş, Emre Akbaba, Yuto Nagatomo, Eren Derdiyok, Serdar Aziz ve Ozan Kabak'ın da sakatlıkları bulunuyor. Sarı-kırmızılılar ayrıca, Fenerbahçe derbisi sonrası Profesyonel Futbol Disiplin Kurulunun ceza verdiği futbolcular Ryan Donk, Badou Ndiaye ve Garry Rodrigues'ten de yararlanamıyor.


YORUMLAR


Derecik'te PKK'lıların Gönderdiği Patlayıcı Yüklü Drone, Vurularak Düşürüldü Vatandaş, 65 Milyon Yıllık Dev Fosili Evinin Duvarına Taş Olarak Kullanmış Belediye Başkanlarının Katıldığı Programda Erdoğan Sürprizi