Son Dakika Haberleri: "Galatasaray'a İhanet Olur"

"Galatasaray'a İhanet Olur"

8 ay önce

Başkan Dursun Özbek, Sportif AŞ'nin kar etmemesi durumunda altın hisseyi kaybetmenin sonuçlarının ağır olduğunu söyledi.NEVZAT DİNDAR

Koltuk sevdalısı olmadığını dile getiren Dursun Özbek, hem kaynaklarının hem de projelerinin hazır olduğunu söyledi. Galatasaray Başkanı, "İkinci evre için sizden süre istiyorum. Bu projelere ben başladım, bitirmeyi de Allah bana nasip etsin" dedi.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, yeni gelecek yönetimin önünde çok ciddi problemler olduğuna dikkat çekti, seçilmeleri halinde kendisi ve yönetiminin bunları çözmeye hazır olduğunu söyledi.
GSYİAD'ta basın önündeki değerlendirmelerin ardından gazetecilere kapalı olarak gerçekleştirilen bölümde sorulara yanıt veren Özbek, kulübü hedefe götürecek güce sahip olduklarının altını çizerek, "Ben ve yönetimin hem kaynakları hem de projeleri hazır. Aksi bir durumu düşünmek bile istemiyorum. Mayıs 2018'de şampiyon olmak zorundayız. Sportif AŞ kar etmeli. Altın hisse kaybı kulübe ihanetten başka bir şey değil. Finansal yapıyı sürdürmek için projelerimiz ve kaynaklarımız hazır. Hangi proje 3-4 ayda finanse edilip hayata geçirilir?" diye konuştu.


Özbek, "Ne zaman teslim ediyorsunuz?" diye Florya için kendilerine mektup geldiğini de belirterek, "Fatih Hoca ile Kemerburgaz Tesisleri'nin son şeklini verdik. Salon ruhsatını aldıktan sonra finansman ve isim hakkı için iki uluslararası firma ile görüşüyorum. Otelin parası hazır, açılmayı bekliyor. Birinci evre bitti, ikinci evre için sizlerden süre istiyorum. Bu projelere ben başladım, bitirmeyi de Allah bana nasip etsin. Bunu koltuk sevdalısı olarak söylemiyorum, başladığım hiçbir projeyi bitirmeden gitmedim" ifadelerini kullandı.
]
]
]
Kaynak: Skorer


YORUMLAR


Gürcistan, FETÖ Bünyesinde Bulunan Üniversitenin Mal Varlıklarına El Koydu Ev Hapsinde Bulunan Rahip Brunson'un Koşu Bandı İsteğine Savcılık Onay Verdi

ABD Büyükelçiliğine Ateş Eden Saldırganların İfadeleri Ortaya Çıktı: Rastgele Ateş Ettik