Galatasaray'a transfer olan Arda Turan'dan Başakşehir itirafı: Kariyerim için doğru karar değildi, hataydı - Son Dakika

Galatasaray'a transfer olan Arda Turan'dan Başakşehir itirafı: Kariyerim için doğru karar değildi, hataydı

Galatasaray'ın çiçeği burnunda transferi Arda Turan, yayıncı kuruluşa verdiği röportajda, "Başakşehir'e transferim kariyerim için doğru karar değildi, hataydı" itirafında bulundu.

Galatasaray'a transfer olan Arda Turan, beIN Sports'a verdiği röportajda hem transfer süreci, hem de Barcelona'dan Türkiye'ye dönüş dönemi hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Fatih Terim'in kendisini istediğini açıklamasının ardından gelen tüm teklifleri reddettiğini belirten Arda, Galatasaray'a yeniden döndüğü için çok mutlu olduğunu söyledi. Arda, kariyeriyle ilgili verdiği Başakşehir kararının da hata olduğunu ifade etti.

"TUDOR DÖNEMİ GALATASARAY'A GELMEK İSTEMİŞTİM"

Hedefinin her zaman Galatasaray'a dönmek olduğunu söyleyen arda Turan sözlerini şöyle sürdürdü: Ayhan hoca ve Tudor varken de öyleydi. Hatta şöyle bir demiştim. Eğer Barcelona'da oynamazsam çok teklif var. Siz Ağustos ayının sonunu bekleyin. Çünkü Ağustos 30'da Avrupa'da transfer bitiyordu. Eylül 1-7 arası birkaç kulüp ve Galatassaray opsiyonu kalacaktı. Maddi olarak da rahatlarım demiştim. O zamanki yönetim uygun görmediler. O zamanki yönetim uygun görmediler. Aslında ilk o zaman gelmek istemiştim. Barcelona'da olsam, dünyanın en büyük kulübü de olsa ben mutlu değilsem orada durmam. Para pul önemli değildir.

"BAŞAKŞEHİR'E GELEREK HATA YAPMIŞIM"

Bazı durumlarda doğru karar veremiyorsunuz. O kadar kötü hissetmeye başlamıştım ki... Formayı almak için hazırım ama Valverde yine beni oynatmıyordu. O arada milli takım süreci yaşandı. Tekrardan ülkeye dönüp ispatlama isteiği hissettim. Doğru karar verdim mi? Başakşehir ailesinden kötülük görmedim. Her zaman teşekkür ederim. Ancak bugün baktığımda hata yapmışım.

"BİLAL MEŞE'YE ÇOK KIRILDIM"

Bilal Meşe bana telefon bile açmadan 'Paranın gözü kör olsun' diye manşet attı. Primci lafı üstümde kaldı. Uykularım kaçıyordu. Ben kimseden 1 lira istemedim. Ben milli formayla parayı asla yan yana koymadım. Milli forma namustur. Çok kırıldım.

"BEN BİR ŞEYİ BIRAKMAYA GELMEDİM"

"Ben Galatasaray'a oynamaya geldim. Öyle abilik falan değil. Tabii ki liderlik çok önemli ama demek istediğim, bir şeyi bırakmaya gelmedim. Ben futbolu seviyorum. Galatasaray'ı çok seviyorum ve Galatasaray'a futbol oynamaya geldim."

"HAYATINDAKİ EN BÜYÜK HATA NEDİR?"

Arda Turan, "Hayatında yaptığın en büyük hata nedir?" sorusuna, "Fatih hoca ile milli takımda yaşadığım sorun. Ne olursa olsun o sorunu yaşamamalıydım." yanıtını verdi.

Galatasaray'a transfer olan Arda Turan'dan Başakşehir itirafı: Kariyerim için doğru karar değildi, hataydı

Haber Yayın Tarihi: 12.08.2020 22:45

Son Dakika Spor Galatasaray'a transfer olan Arda Turan'dan Başakşehir itirafı: Kariyerim için doğru karar değildi, hataydı - Son Dakika Spor

YORUMLAR (33)
  • Arda Vuran: Ardanın Gs ye dönmesi fenerRumları üzmüş,adamlar haklı kardeşim alışıklar bizim artıkları almaya,Arda kabul etmeyince tabiki çamur atacaklar,bir çift sözümde karakargalara bebeler siz gidin kumda oynayın. Cevap Yaz 4 5 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Polis otosundan elleri kelepçeli halde kaçan şüpheli ortalığı birbirine kattı Eşini vahşice katleden cani kocanın ifadesi kan dondurdu: Barışmayı kabul etseydi onu öldürmeyecektim Son dakika: Araç sahiplerine müjde! Benzine büyük indirim geldi Beşiktaş, menajerlerin önerdiği Galatasaraylı Ryan Babel'i veto etti Talihsiz vatandaş, kum taşıdığı traktörünün altında can verdi Müge Anlı, şüpheli şekilde ölen Aleyna Çakır ve Gülay Uygun'un dosyalarını kapattı Bursa'da HES kodu olmadan kamu binalarına ve AVM'lere girilemeyecek Serenay Sarıkaya'nın Instagram'dan paylaştığı deniz pozlarına beğeni yağdı