İkinci Yarı Hazırlıklarını Sürdüren Galatasaray, Antalya Kampını Noktaladı - Son Dakika

İkinci Yarı Hazırlıklarını Sürdüren Galatasaray, Antalya Kampını Noktaladı

12 ay önce

2018-2019 sezonu ikinci devre kamp çalışmalarını Antalya'nın Belek beldesinde sürdüren Galatasaray, dün yaptığı çalışmalar ile Antalya kampını tamamladı.

İkinci Yarı Hazırlıklarını Sürdüren Galatasaray, Antalya Kampını Noktaladı, System.String[]

Sarı kırmızılı takımın Belek Turizm Merkezi'nde kamp yaptığı otelin sahasında basına açık gerçekleştirilen antrenman yağış altında gerçekleştirilirken koşu çalışması ile başladı. Isınma hareketleri ve pas çalışması ile süren idman, açma-germe ile sona erdi.

OZAN KABAK İDMANI YARIDA BIRAKTI

Öte yandan idmana yeni transfer Emre Taşdemir de katıldı. Basına kapalı gerçekletirilen sabah antrenmanında koşu çalışması yaptığı belirtilen Emre Taşdemir, akşam antrenmanında da takımdan ayrı bireysel çalışmalarını sürdürdü. Ayrıca genç futbolcu Ozan Kabak, idman sırasında ayağını burkarken, tedbir amaçlı antrenmanı yarıda bıraktı.

LEİPZİG İLE KARŞILAŞACAK

Antalya'daki hazırlıklarını tamamlayan Galatasaray, yarın sabah saat 11.00'de Almanya'ya gidecek. Sarı kırmızılı takım, 12 Ocak Cumartesi günü TSİ 17.00'de Almanya Bundesliga ekiplerinden RB Leipzig ile hazırlık maçında karşılaşacak.

İkinci Yarı Hazırlıklarını Sürdüren Galatasaray, Antalya Kampını Noktaladı
Haber Yayın Tarihi: 10.01.2019 08:00 Kaynak: DHA

YORUMLAR


Son Dakika

"Tosuncuk" lakaplı Mehmet Aydın öldü mü? Sosyal medya bu iddiayla çalkalanıyor
Genç çoban, koyun otlattığı yerde ölü bulundu Kılıçdaroğlu, kendisine hakaret eden kişiyi derneğe bağış yapması koşuluyla affetti