Son Dakika Haberleri: Galatasaray, Bas Dost Transferi İçin Harekete Geçti

Galatasaray, Bas Dost Transferi İçin Harekete Geçti

7 ay önce

Galatasaray, Bafetimbi Gomis'e gelen teklif sonrası Fenerbahçe'nin de istediği Bas Dost için harekete geçti.

Bafetimbi Gomis'e gelen gayrı resmi teklif sonrasında Galatasaray'da transfer planları bir anda değişti… öncelikle 8 numara ve stoper arayan Galatasaray'da diğer hedefler ise kanat oyuncusu, 9.5 numara ve stoperdi… Ama Fransız oyuncu giderse yerine acilen bir forvet alınması gerekecek.

Galatasaray'ın kurmayları ise hiç vakit kaybetmeden kolları sıvadı. Scout ekibi Terim'e bir kısa bir liste sundu. Bas Dost, Marcus Berg, Aleksandar Prijovic, Falcao'dan oluşan 4 isimden herhangi birisinin en uygun şartlarda Galatasaray'a gelebilecek olan ve geçen sezonu iyi tamamlayan isimler olduğu hatırlatıldı.

BAS DOST TEKLİFİ KABUL EDEBİLİR

Gomis'ten gelecek paralar Sporting'in Bas Dost için kabul edeceği öngörülen rakamın verilebileceği bildirildi. Bas Dost'un da Şampiyonlar Ligi opsiyonu ile ikna edilmesinin kolay olabileceği notlara eklendi. Bugünden itibaren Abdürrahim Albayrak'ın, Dost'un Türkiye haklarını elinde bulunduran Mithat Halis'le görüşme yapacak olması da işlerin ciddiyetini ortaya koydu.

(Foto Spor)


YORUMLAR


Türkiye'de İlk Yüz Nakli Yapılan Hastayı Gören, Şaşıp Kalıyor Çankırı'da Bulunan 5 Bin Yıllık Mağara, Türkiye'nin 400 Yıllık İhtiyacını Karşılayacak Rezerve Sahip

16 Yaşındaki Kız "Gitmek İstemiyorum" Dese de İcra Memurları Zorla Anneyle Görüştürdü