Galatasaray, başantrenörü Ertuğrul Erdoğan'ın görevine son verdi - Son Dakika

Galatasaray, başantrenörü Ertuğrul Erdoğan'ın görevine son verdi

10.11.2020 19:11
Galatasaray, başantrenörü Ertuğrul Erdoğan'ın görevine son verdi, System.String[]

Aralık ayında seçime gitmeye hazırlanan Galatasaray'da, Erkek Basketbol Başantrenörü Ertuğrul Erdoğan ile yollar ayrıldı.

Galatasaray, erkek basketbol takımı başantrenörü Ertuğrul Erdoğan ile yolları ayırdığını duyurdu.

Galatasaray'dan yapılan açıklamada "Kulübümüz A Erkek Basketbol Başantrenörü Sayın Ertuğrul Erdoğan ile sözleşmemizin karşılıklı sona erdirilmesi hususunda görüşmelere başlanmıştır. Kendisine vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz" ifadeleri kullanıldı.

ARALIK AYINDA SEÇİM VAR

Sarı kırmızılı yönetim 19-26 Aralık tarihlerinde seçime gitme kararı aldı.

Galatasaray, başantrenörü Ertuğrul Erdoğan'ın görevine son verdi

Son Dakika Spor Galatasaray, başantrenörü Ertuğrul Erdoğan'ın görevine son verdi - Son Dakika Spor


Son Dakika

Uyku sorununun koronavirüs kapma riskini yüzde 250 artırdığı ortaya çıktı Son Dakika: Aşılama programının ikinci adımına geçiliyor! Huzurevleri ve bakımevlerinde kalanlar aşılanacak İçişleri Bakanı Soylu: Polis Arama Kurtarma Birimi'ni cuma günü başlatıyoruz Ani bir kararla ayrılan Hadise ve Kaan Yıldırım sürpriz bir şekilde barıştı Çukur dizisinde Yamaç'a hayatının dayağını atan maskeli dövüşçünün kimliği ifşa oldu DSÖ'den koronavirüs aşısı açıklaması: Dünya feci bir ahlaki başarısızlığın eşiğinde Felç geçiren oyuncu Sabina Toziya, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrıldı Yaptığı tespite gülerek karşı verilmesi Doğu Perinçek'i sinirlendirdi: Haddini bil, otur orada adam gibi