Son Dakika Haberleri: Galatasaray'da Fatih Terim'in Sözleşmesi Uzatıldı, Tecrübeli Hoca, Boş Mukaveleye İmza Attı

Galatasaray'da Fatih Terim'in Sözleşmesi Uzatıldı, Tecrübeli Hoca, Boş Mukaveleye İmza Attı

3 ay önce

Galatasaray yönetimi, Teknik Direktör Fatih Terim'in sözleşmesini uzattı. Tecrübeli hoca, meblağ hanesi boş mukaveleye imza attı.

Galatasaray yönetimi, teknik direktör Fatih Terim'in sözleşmesini uzattı. Galatasaray, Fatih Terim ile 2+3 yıllık sözleşme imzaladığını Kamuoyu Aydınlatma Platformuna bildirdi.

Galatasaray resmi sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Kulübümüze ve Türk futboluna tarihi başarılar kazandırmış olan kıymetli teknik direktörümüz Sayın Fatih Terim ile 2018-2019 sezonunu takip eden iki sezon ve 3 yıl uzatma opsiyonlu olmak üzere yeni bir sözleşme imzalanmıştır.

Kulübümüzden Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yapılan açıklama şu şekilde:

Şirket Yönetim Kurulu Başkan ve üyelerinin katıldığı ve Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Stadı'nda gerçekleşen görüşmeler neticesinde teknik direktörümüz Sayın Fatih Terim, meblağ hanesi boş mukaveleye imza atmış olup, 85 sayılı Cumhurbaşkanı Kararı (Türk Parası Kıymetini Koruma Hakkında 32 Sayılı Kararda Değişiklik Yapılmasına Dair Karar) ile yapılan değişikliğe istinaden meblağ bilahare Türk Lirası olarak belirlenecektir.

Camiamıza ve kamuoyuna saygıyla duyururuz."


YORUMLAR


Kışladaki Gıda Zehirlenmesiyle İlgili Çarpıcı İfadeler: 11 Ayda 15 Kilo Kaybettim Suriyeliler, Bursa'da 400'ü Aşkın Fabrika Kurdu

Bomba İddia: İşinden Olan Sabri, Eşinden de Oldu