Falcao'nun sakatlığıyla ilgili şok rapor! FIFPro açıkladı - Son Dakika

Falcao'nun sakatlığıyla ilgili şok rapor! FIFPro açıkladı

11 gün önce

Uluslararası Profesyonel Futbolcular Birliği, Radamel Falcao'nun geçen sezon 57 maça çıkıp 100 bin kilometre yolculuk yaptığını ve yeteri kadar dinlemediği için sakatlandığını açıkladı.

Uluslararası Profesyonel Futbolcular Birliği, Galatasaray'da sakatlığı nedeniyle uzun süredir forma giyemeyen Radamel Falcao hakkında bir inceleme yaptı. FIFPro, futbolcuların son dönemde çok fazla maç yaptığı ve yeterince dinlemediği için sakatlıklar yaşadığını belirtirken örnek olarak Radamel Falcao'yu gösterdi.

DİNLENME FIRSATI OLMADI

Kolombiyalı forvetin geçen sezon Monaco ve Kolombiya ile toplam 57 maça çıktığını ve 100 bin kilometre yolculuk yaptığını kaydeden FIFPro, Falcao'nun bu maçların %50'sinde 5 gün dinlenme süresi olmadan sahaya çıktığını açıkladı. Radamel Falcao'nun yoğun maç trafiği ve yorucu yolculuklar nedeniyle bu sezon başında sakatlandığını kaydeden FIFPro, oyuncuların bu tarz sakatlanmalara önlem olarak kulüpler tarafından dinlendirilmesi gerektiğini kaydetti.

Falcao'nun sakatlığıyla ilgili şok rapor! FIFPro açıkladı
Kaynak: Hürriyet

Haber Yayın Tarihi: 03.12.2019 07:28 

YORUMLAR


Son Dakika

Şarkıcı Tuğba Ekinci'den sosyal medyayı sallayan Recep Tayyip Erdoğan paylaşımı
Bursa'da mesajla tacize meydan dayağı Komşularına "Gürültü yapmayın uyuyamıyorum" diyen adamın kapısına dayandılar! Feci kavga çıktı