Son Dakika Haberleri: Galatasaray'da "Seçim" Kararı!

Galatasaray'da "Seçim" Kararı!

4 yıl önce

SPORCOPE ÖZEL HABER | Bu sezon yaşadığı kötü günleri atlatmaya çalışan Galatasaray'da eski başkanların yaptığı toplantıdan "seçim" kararı çıktı.

Galatasaray'da
SPORCOPE ÖZEL HABER | Bu sezon yaşadığı kötü günleri atlatmaya çalışan Galatasaray'da eski başkanların yaptığı toplantıdan "seçim" kararı çıktı.

Ünal Aysal, Adnan Polat ve Mehmet Helvacı'nın yer almadığı görüşmede mevcut başkan Dursun Özbek, Duygun Yarsuvat, Selahattin Beyazıt, Alp Yalman, Faruk Süren ve Mehmet Cansun bulundu.

Refik Arkan, Ali Dürüst, Adnan Öztürk, İrfan Aktar gibi önemli isimlerin de yer aldığı toplantıda kritik kararlar alındı.

Galatasaray'un UEFA ile yaşadığı finansal sorunların da konuşulduğu toplantıda 21 Mayıs tarihinde yeniden başkanlık seçimi yapılmasına karar verildi.

Toplantıda Dursun Özbek'in tek aday olması ve tüm eski başkanlar tarafından desteklenmesi kararı çıktı.

Özbek'in yeni yönetim listesinde olması kesinleşen isimler; Nasuhi Sezgin, Fatih İşbecer, Mehmet Özbek, Alper Narman, Ali Yüce.
Kaynak: Sporcope.com

Haber Yayın Tarihi: 04.02.2016 12:02 

YORUMLAR


Genelevde çekilen fotoğraf davalık etti! Taşla yaraladığı yılan ısırdı, hayati tehlikesi var Güzel şarkıcı Ebru Polat, bikinili videosuyla nefes kesti