Son Dakika Haberleri: Galatasaray'da Takımdan Ayrılacak İlk İsim Belli Oldu!

Galatasaray'da Takımdan Ayrılacak İlk İsim Belli Oldu!

29 gün önce

Everton'ın 25 milyon euro istediği Henry Onyekuru'nun Galatasaray macerası sezon sonuyla son bulacak.

Kadıköy'de attığı golle 20 yıllık galibiyet hasretine son vermeye çok yaklaşan Henry Onyekuru'nun kiralık sözleşmesi sezon sonunda bitiyor ve satın alma opsiyonu bulunmuyor. Sabah'ın haberine göre; Galatasaray, 21 yaşındaki sol açığı tekrar kiralamak istese de Onyekuru'nun kariyerine Türkiye'de devam etme şansı kalmadı.

15 MİLYON EUROLUK TEKLİF ALDI

Onyekuru'nun bonservisine sahip olan İngiliz ekibi Everton, oyuncunun çalışma izni sorununu halletmeye çalışıyor. İspanyol, Fransız ve Alman scoutlar tarafından Galatasaray'daki performansı yakından takip edilen Onyekuru için Everton'a şimdiden 15 milyon euroluk teklif geldi.

EVERTON 25 MİLYON EURO İSTİYOR

İngiliz ekibi 8 milyon euro yatırım yaptığı 1997 doğumlu yıldız adayı için 25 milyon euro bonservis talep ediyor. Yaz transfer dönemine -3 milyon 300 bin euro bütçe ile başlayacak Galatasaray'ın Heny Onyekuru'yu mevcut şartlarda satın alma ihtimali söz konusu değil.

Galatasaray'da Takımdan Ayrılacak İlk İsim Belli Oldu!
Haber Yayın Tarihi : 23.04.2019 10:46 

YORUMLAR


Belediye Meclisi, Tunceli Belediyesinin Tabelası "Dersim" Olarak Değiştirme Kararı Aldı Ekrem İmamoğlu'dan Ahmet Hakan Açıklaması: Sözünüzü Bitirin Sayın İmamoğlu Diyebilirlerdi Dünyaca Ünlü Efsane Futbolcu Diego Maradona, Tutuklandı!