Galatasaray'da tarihi gün - Son Dakika

Galatasaray'da tarihi gün

14.11.2019 08:53
Galatasaray'da tarihi gün, System.String[]

ALBAYRAK VE GÜNAYSarı kırmızılı yöneticilerden Abdurrahim Albayrak ve Yusuf Günay'ın idari ibrasızlık kararına ilişkin olarak farklı mahkemelerden aldırdığı 'yürütmeyi durdurma kararı' bugün Çağlayan Adliyesi'ndeki İstanbul 14. Asliye Hukuk Mahkemesi'nde görülecek.

ALBAYRAK VE GÜNAY

Sarı kırmızılı yöneticilerden Abdurrahim Albayrak ve Yusuf Günay'ın idari ibrasızlık kararına ilişkin olarak farklı mahkemelerden aldırdığı 'yürütmeyi durdurma kararı' bugün Çağlayan Adliyesi'ndeki İstanbul 14. Asliye Hukuk Mahkemesi'nde görülecek.

DURUŞMA SAAT 11'DE

Saat 11.00'de başlayacak duruşmada 14. Asliye Hukuk Mahkemesi, tedbir kararının kaldırılmasına hükmederse, Galatasaray Kulübü olağanüstü seçimli genel kurula gidecek. Aksi durumda yönetimin seçime gitmesine gerek kalmayacak.

Canlı Bahis kaybına %10'a varan iade sadece Misli.com'da,

Galatasaray'da tarihi gün

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Spor Galatasaray'da tarihi gün - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Gonca Vuslateri, Hakan Altun ile aşkını ilan etti: Çok mutluyuz Sokak ortasında lüks cipte infaz: 2 kişi yaşamını yitirdi Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi çifti ikinci bebeklerinin müjdesini verdi Erdoğan'dan Arınç'a bir tepki daha: Türkiye'de hiçbir şey yapılmamış gibi konuşmalarını kabul edemeyiz HDP'li Hasan Özgüneş'in "Mustafa Kemal, Kürdistan'a geldi" sözleri Meclis'i karıştırdı Masumlar Apartmanı'na damga vuran sahne! Gülben, Esra'ya gözleri oyulmuş bebek yolladı Türk profesör Uğur Şahin'in koronavirüs aşısı, Hacettepe'de eksi 72 derecedeki dolapta saklanıyor Boşanmak istedi diye çocuklarının gözü önünde karısının boğazı kesti: Daha öldüremedim, nereye?