FIFA, Galatasaray ve Fenerbahçe taraftarları için anket başlattı - Son Dakika

FIFA, Galatasaray ve Fenerbahçe taraftarları için anket başlattı

26.08.2020 17:23

FIFA'nın Twitter hesabı, Fenerbahçe ve Galatasaray taraftarlarının hangisinin daha tutkulu olduğuna dair bir anket başlattı. Galatasaray, anket paylaşımının ardından sarı lacivertli ekibe şampiyonluk ve yıldız sayısı üzerinden göndermede bulundu. Fenerbahçe ise "Tutku kiminin rüyası kiminin kabusu olmaktır" ifadelerine yer verdi.

FIFA, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın taraftarlarına ilişkin anket başlattı. Resmi Twitter hesabından yapılan ankette "Hangi takım daha tutkulu taraftara sahip?" sorusu yer alırken, paylaşımda sarı lacivert ve sarı kırmızılı taraftarların fotoğrafları da bulundu. Anket paylaşımının ardından her iki takımdan da göndermeler geldi.

Galatasaray, tarihi rekabete girdiği Fenerbahçe'ye şampiyonluk ve yıldız sayısı üzerinden göndermede bulundu. Sarı kırmızılılar FIFA'nın anketini alıntılayarak, 20. şampiyonluk ile 4. yıldızı aldığı sezonda sarı-kırmızılı taraftarların Türk Telekom Stadı'nda gerçekleştirdiği koreografinin fotoğrafını paylaştı. Paylaşımda, "Herkes rütbesini bilecek" ifadesi yer aldı.

FIFA, Galatasaray ve Fenerbahçe taraftarları için anket başlattı

"KİMİNİN RÜYASI KİMİNİN KABUSU"

Fenerbahçe ise anket paylaşımını alıntılayıp "Tutku, deplasmanı eve çevirmektir. Tutku kiminin rüyası kiminin kabusu olmaktır" ifadelerine yer verdi.

FIFA, Galatasaray ve Fenerbahçe taraftarları için anket başlattı

12 SAAT SÜRECEK

TSİ 15.00'te başlatılan ankette bir saat içinde yaklaşık 200 bin taraftar oyunu kullandı. Anket 12 saat sürecek.

FIFA, Galatasaray ve Fenerbahçe taraftarları için anket başlattı

Kaynak: AA

Son Dakika Spor FIFA, Galatasaray ve Fenerbahçe taraftarları için anket başlattı - Son Dakika Spor


YORUMLAR (2)
  • HARBİ GALATASARAYLI: ezikler sahte oy kullandılar son 2 saat kala oylama sonucu şikelidir şikebahçe burda da gösterdi ne kadar ezik olduklarını sonuçlara itibar etmeyiniz... Cevap Yaz 1 2 Yayından Kaldır

Son Dakika

Dev kargo gemisi, zodyak botla nasıl kaçırıldı? Konunun uzmanı, korsanların korkunç yöntemini anlattı Cemal Hünal'ın ardından Survivor'da bir diskalifiye şoku daha! Ünlülerden bir yarışmacı daha adaya veda etti İtalya'da veri hatası nedeniyle bir hafta sokağa çıkma kısıtlaması uygulandı Çin'de artık anüsten alınan örneklerle de koronavirüs testi yapılacak Brezilya takımı Palmas başkanı ve 4 futbolcuyu taşıyan uçak düştü! Kurtulan olmadı Meksika'nın ABD sınırındaki Tamaulipas eyaletinde yanmış 19 cansız beden bulundu Konuta büyük zam yolda! Kademeli olarak yüzde 50'ye varan fiyat artışı bekleniyor Kiracı 'Allah belanızı versin' yazılı not bırakıp evini yaktı, binayı dumanlar sardı