Son Dakika Haberleri: Galatasaray'dan Josue'ye: Ne Oynadın ki Bonservisinin Alınmasını İstiyorsun?

Galatasaray'dan Josue'ye: Ne Oynadın ki Bonservisinin Alınmasını İstiyorsun?

10 ay önce

Galatasaray, bonservisinin Porto'dan alınmasını isteyen Josue'ye çıkıştı: Ne oynadın ki Josue? Seninle devam etmemizi istiyorsan bir şeyler vermelisin.

Galatasaray'ın  Porto'dan kiraladığı Josue, bonservisinin alınmasını istedi ama yönetim kabul etmedi.

Cim-Bom'un 26 yaşındaki futbolcusu, futbol hayatını  Galatasaray'da devam ettirmek istediğini sarı-kırmızılı idarecilere iletti. Ancak yönetim futbolcuya hiç de beklemediği bir yanıt verdi.

Sarı-kırmızılıların, "Ne oynadın ki Josue? Seninle devam etmemizi istiyorsan bir şeyler vermelisin. Bu şekilde oynayarak değil." ifadelerini kullandıkları belirtildi.

"HER ADIMI DİKKATLİ ATMALIYIZ"

Yönetim ayrıca, " Galatasaray olarak mali yönden zor bir dönemden geçiyoruz. Bunun için her adımı dikkatli atmak zorundayız." diye konuşurken, Josue'ye uyarılarını şöyle sürdürdü:

"Seni transfer ederken beklentilerimiz çok fazla idi. Sen de  Galatasaray'a gelmek için çok istekli hareket ettin. Ancak ilk yarıdaki performansın bizi mutlu etmedi. Eminiz sen de kendinden memnun değilsindir. Bu nedenle ligin ikinci yarısına kendini çok iyi motive et."

Bu sözler üzerine Josue'nin ligin ikinci yarısı için verilecek şansı en iyi şekilde değerlendireceğinin sözünü verdiği öğrenildi.

OPSİYON KONULMADI

Galatasaray ile  Porto arasında kiralama sözleşmesinde satın alma opsiyonu bulunmuyor.  Portekiz kulübünün 5 milyon euro satın alma opsiyonu istemesi üzerine bu madde sözleşmeye konulmamıştı.

Şu an için mümkün gözükmese de,  Galatasaray ileride performansından memnun kalır ve Josue'yi almak isterse bu kez Portekizlilerle masaya oturmak zorunda kalacak.


Cinsel İlişki Sırasında Erkek Arkadaşının Penisini Kıran Model, O Anları Anlattı Alışveriş Fişindeki Külot Evliliği Bitirdi
Bakan Gül, Doğruladı! ABD, Tutuklu Konsolosluk Çalışanı Metin Topuz'un Telefonunu İstedi