Galatasaray Divan Kurulu'nda Başkanlık Seçimi Heyecanı - Son Dakika

Galatasaray Divan Kurulu'nda Başkanlık Seçimi Heyecanı

10.04.2012 10:51
Galatasaray Divan Kurulu'nda Başkanlık Seçimi Heyecanı

Yarın YAPILACAK SEÇİMDE MEVCUT BAŞKAN İRFAN AKTAR İLE PROF.DR.AKTAR.

Yarın YAPILACAK SEÇİMDE MEVCUT BAŞKAN İRFAN AKTAR İLE PROF. DR. TÜRKER ARSLAN, BAŞKAN OLABİLMEK İÇİN YARIŞACAKLAR

AKTAR: "CETİLMENCE BİR YARIŞ OLMASINI DİLİYORUM"

ARSLAN: "50 YILDIR ARKADAŞIZ. BİZİM ARAMIZDA ÖNEMLİ DEĞİL BUNLAR"

Galatasaray Kulübü'nde Divan Kurulu başkanlık seçimi yarın yapılacak.

Galatasaray Lisesi'nde nisan ayı divan kurulu toplantısı gündeminde yer alan başkanlık seçiminde, mevcut başkan İrfan Aktar ile Prof. Dr. Türker Arslan, yeni başkan olabilmek için yarışacaklar. Seçimde İrfan Aktar'ın kırmızı, Türker Arslan'ın ise sarı oy pusulası kullanacak.

İrfan Aktar, centilmence bir yarış olmasın dilediğini ifade ederek, şunları söyledi:

"Ben de göreve talibim, Türker de talip. Cetilmence bir yarış olmasını diliyorum. Biz senelerdir beraber çalışmış arkadaşlarız."

Prof. Dr. Türker Arslan da 50 yıldır arkadaş olduklarını vurgulayarak, "Bizim aramızda önemli değil bunlar. Divan'ın üye sayısı arttığı için geçmiş yıllara nazaran bu kez daha kalabalık olacak. Bine yakın yeni üye var. Biz medeni yarışma içindeyiz. Dostluğumuz ebediyen devam edecektir. Galatasaray'da olması gereken bir gelişmedir bu. Galatasaray, dinamik yapısıyla bu tür seçimleri yaşayacaktır" diye konuştu.

Kaynak: DHA
Galatasaray, Patrick van Aanholt'u PSV'ye kiraladı Galatasaray, Patrick van Aanholt'u PSV'ye kiraladı İspanya'nın Celta Vigo kulübü Seferovic'i kiraladı İspanya'nın Celta Vigo kulübü Seferovic'i kiraladı Galatasaray, Seferovic'in sözleşmesini feshetti Galatasaray, Seferovic'in sözleşmesini feshetti

Son Dakika Güncel Galatasaray Divan Kurulu'nda Başkanlık Seçimi Heyecanı - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement