Galatasaray Divan Kurulu'nda Başkan Özbek ile Hayri Kozak Tartıştı - Son Dakika

Galatasaray Divan Kurulu'nda Başkan Özbek ile Hayri Kozak Tartıştı

21.10.2015 16:34
Galatasaray Divan Kurulu'nda Başkan Özbek ile Hayri Kozak Tartıştı, System.String[]

Galatasaray Kulübü'nün olağan divan kurulu toplantısında Başkan Dursun Özbek ve divan üyesi Hayri Kozak arasında tartışma yaşandı.

Galatasaray'ın ekim ayı olağan divan toplantısı, Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret salonunda gerçekleştirildi. Toplantıda söz alan üyelerden Hayri Kozak, mali yapı ile ilgili eleştirilerde bulunurken, "Başkan 'futbolculara tüm borçları ödedik.' dedi. Neyle ödediniz?" dedi.

"BORÇLA BORÇ KAPATIYORSUNUZ"

Bunun üzerine Başkan Dursun Özbek kürsüdeki Hayri Kozak'a "Para ile ödedik." dedi. Hayri Kozak ise "Para ile ödediğinizi biliyorum, başka birşeyle ödediğinizi söylemedim ki, kredi aldınız, borcu borçla kapatıyorsunuz." karşılığını verdi.

Bunun üzerine Dursun Özbek kürsüdeki Hayri Kozak'a "İnsanları yanıltıyorsunuz, sportif başarı var ve onun gelirleri ile ödüyoruz." dedi. Hayri Kozak ise bu kürsüde sizi tartışmak, üzmek amacında değilim ama isterseniz başka ortamda daha açık konuşalım karşılığını verdi.

"ENFLASYON BİZİ DE KEMİRDİ"

Hayri Kozak'ın konuşmasını bitirmesinin ardından Başkan Dursun Özbek söz hakkı istedi ve bir kez daha kürsüye çıkıp, "Rakamların içine girince istediğiniz yere çekebiliyorsunuz. Banka borcumuz 2015 mayıs ayı itibari ile 250 milyon dolardı. 31 Ağustos'ta 210 milyon dolar. Dolar cinsinden borcumuzu artırmadık. Devalüasyonu da hesaba katarsanız pesimist olabilirsiniz. Uluslararası boyutta görülüyor ki, yönetim harcamasını artırmamış hesabını kitabını doğru yapmış. Türkiye'nin ekonomik şartlarına bakarsak enflasyon herkesi kemirdiği gibi Galatasaray'ı da kemirmiştir. Ancak bize 5 ekonomist ile çalışın diye fikir verenleri esefle karşılıyorum." ifadelerini kullandı.

"ÜNAL AYSAL'IN YAPTIKLARINI YAPIYORSUNUZ"

Başkan Dursun Özbek konuşmasını bitirip, kürsüden indiğinde Hayri Kozak cevap vermek için Divan Başkanı İrfan Aktar'dan söz istedi. Divan Başkanı Hayri Kozak'a söz vermeyince Hayri Kozak başkan Dursun Özbek'e yönelerek, "Siz aynı Ünal Aysal'ın yaptıklarını yapıyorsunuz. Borçla borç kapamak başarı değil." dedi.

Başkan Dursun Özbek de bu kez yönetim kurulu masasından ayağa kalkarak, "Ne alakası var Hayri Ağabey? Ortalığı karıştırıyorsun." karşılığını verdi. Daha sonra Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar ve divan üyelerinin telkinleri ile ikili sakinleşti.

Galatasaray Divan Kurulu'nda Başkan Özbek ile Hayri Kozak Tartıştı

- Kaynak: CİHAN

Son Dakika Spor Galatasaray Divan Kurulu'nda Başkan Özbek ile Hayri Kozak Tartıştı - Son Dakika Spor

YORUMLAR (2)
  • Yusuf oner: dogdugumdan beri galatasaray takımı ni gonulden destekliyorum.lutfen bana biri söylesin bu Hayri Kozak bey kimdir? ne is yapar? yoksa isi sadece yonetime kim gelirse gelsin isi yonetimi yerden yere vurup elistirmek mi? Kendisi neden tasin altina elini koymuyor?? Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır

Son Dakika

Ermenistan ordusu tükeniyor! Bu kez de 15 yaşın altındaki çocukları cepheye sürmeye başladılar Son Dakika! Cumhurbaşkanlığından Hollandalı siyasetçi Wilders'ın skandal paylaşımına tepki: Sistematik zorbalık bir ifade özgürlüğü meselesi değildir Sinan Engin'den çarpıcı iddia: Bu açıklamalara göre yönetimin Terim'i göndermesi lazım Falcao'nun attığı golü öven Rıdvan Dilmen, kırmızı kartı eleştirdi: İnanılmaz, olamaz Genç adama mesajlı taciz: Yemeği getiren kuryeden gelen "Gey misin?" sorusuyla neye uğradığını şaşırdı Son Dakika! Çavuşoğlu'ndan Hollandalı parlamenter Wilders'ın skandal paylaşımına tepki: Avrupa'nın ezik ırkçıları yine kendini gösterdi Manisa'da halkı tedirgin eden görüntü! Fay hattında dev yarıklar oluştu Nihat Hatipoğlu'ndan "Otelinde içki satılıyor" iddiasına yanıt: Asla satılmadı, aklınızca benden intikam aldınız