Galatasaray divanı başladı, Başkan Cengiz katılmadı - Son Dakika

Galatasaray divanı başladı, Başkan Cengiz katılmadı

13.11.2019 15:48

- Galatasaray divanı başladı, Başkan Cengiz katılmadıİSTANBUL - Galatasaray Spor Kulübü Kasım Ayı Olağan Divan Toplantısı başladı.

- Galatasaray divanı başladı, Başkan Cengiz katılmadı

İSTANBUL - Galatasaray Spor Kulübü Kasım Ayı Olağan Divan Toplantısı başladı. Toplantıya Başkan Mustafa Cengiz katılmadı.

Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu'nda gerçekleşen toplantı Divan Başkan Eşref Hamamcoğlu'nun gündemi okutmasıyla başladı. Daha sonra geçtiğimiz ay içinde vefat eden kulüp üyeleri için saygı duruşunda bulunuldu. Toplantıya Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz katılmazken, yöneticilerden Abdurrahim Albayrak, Kaan Kançal, Mahmut Recevik, Özgür Savaş Özüdoğru ve Dilek Kutlu yer aldı. Öte yandan divanda eski Başkan Dursun Özbek de bulunuyor.

Divan toplantısında 2010 yılında yürürlüğe giren kulüp tüzüğünün güncellenmesi gereken maddeleri üzerindeki değişiklikler görüşülecekti fakat bu gündemin daha sonraki toplantılarda görüşülmesine oy çokluğu ile karar verildi.

Galatasaray divanı başladı, Başkan Cengiz katılmadı
Galatasaray divanı başladı, Başkan Cengiz katılmadı
Galatasaray divanı başladı, Başkan Cengiz katılmadı
Galatasaray divanı başladı, Başkan Cengiz katılmadı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Galatasaray divanı başladı, Başkan Cengiz katılmadı - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Korona filan dinlemiyorlar! İstanbul'da yol kenarında fuhuş pazarlığı kameralara yansıdı Bakan Pakdemirli: Adana'daki sulama projesi, 106 bin kişiye istihdam sağlayacak Rus senatör Kosaçev: Muhsin Fahrizade suikasti Orta Doğu'da büyük bir savaşın 'kıvılcımı' olabilir Sokağa çıkma kısıtlaması başladıktan sonra onlarca evsiz, sokakta yatarken görüntülendi Dükkanına gelip haraç isteyen adamı ruhsatsız tabancasıyla vurdu Türkiye'nin en kalitesiz havası Düzce'de ölçüldü! Kirlilikten dolayı yürüyüş yapmak bile zararlı Kısıtlamaya uymayan gence ve kimliğini getirerek yasağı delen arkadaşına ceza kesildi 13 yıllık davada şok gerçek! Eski Muğla Milletvekili Rifat Adnan Akarca 3 kız kardeşin babası çıktı