Son Dakika Haberleri: Galatasaray'ın Faslı Oyuncusu Younes Belhanda, Menajerini Değiştirdi

Galatasaray'ın Faslı Oyuncusu Younes Belhanda, Menajerini Değiştirdi

24 gün önce

Gösterdiği performansla eleştirilerin hedefinde olan Younes Belhanda, Giuliano'yu 10,5 milyon euroya Suudi Arabistan'a götüren menajer William D'Avila ile anlaştı.

Ara transferde santrafor takviyesi için Galatasaray'da tek yol menajerini değiştiren Belhanda'nın satılması.Santrafor pozisyonunda Eren Derdiyok'tan başka alternatifi olmayan Galatasaray ara transferde golcü takviyesi düşünüyor. Ancak sarı-kırmızılı kulüp FFP kuralları gereği bonservis harcaması yapabilmesi için oyuncu satmak zorunda.

YÖNETİMİN UMUDU BELHANDA

Sarı-kırmızılı yönetim ve teknik heyetin ocak ayındaki umudu Younes Belhanda. Yıldız oyuncunun Avrupa arenasında piyasa yapmasını bekleyen sarı-kırmızılı yetkilileri Belhanda konusunda sevindiren bir diğer gelişme de yeni bir menajerle anlaşmış olması.

NDİAYE VE ONYEKURU'YU GETİREN MENAJER

Ndiaye ve Onyekuru'yu Galatasaray'a getiren, Fenerbahçeli Giuliano'yu ise 10,5 milyon Euro'ya Suudi Arabistan'a götüren William D'Avila artık Belhanda'nın menajeri. Sarı kırmızılı kulüp, satış için D'Avila'nın ilişkilerine güveniyor.

(Sabah)


YORUMLAR


Ağaca bağlı olarak bulunan köpeğe tecavüz edildiği ortaya çıktı Sakalları Yüzünden Sokağa Dahi Çıkamayan Genç Kadın, Son Haliyle Şaşırttı

Türk Yetkililer, Suudi Arabistan Başkonsolosluğu Aramasında 'Mavi Işık' Yöntemi Kullandı