Galatasaray'ın gündemindeki Semih Kaya, Yeni Malatyaspor ile görüşüyor - Son Dakika

Galatasaray'ın gündemindeki Semih Kaya, Yeni Malatyaspor ile görüşüyor

28.09.2020 16:41

Sparta Prag ile sözleşmesi sona eren ve bonservisi elinde olan Semih Kaya Yeni Malatyaspor ile temasa geçti. Milli futbolcu Galatasaray'ın da gündemine gelmişti.

Çekya ekibi Sparta Prag ile sözleşmesi sona eren eski Galatasaraylı Semih Kaya, Süper Lig'e geri dönüyor.

Adı bir süredir Galatasaray ile anılan 29 yaşındaki stoperin küçük pürüzler giderildikten sonra, Yeni Malatyaspor ile resmi sözleşme imzalaması bekleniyor.

2 MİLYON EUROYA TRANSFER OLMUŞTU

Galatasaray alt yapısında yetişen Semih Kaya 2017 yılında 2 milyon euro karşılığında Sparta Prag'a transfer olmuştu. Deneyimli oyuncu 2018-2019 sezonunda ise Galatasaray'da kiralık olarak top koşturmuştu.

Galatasaray'ın gündemindeki Semih Kaya, Yeni Malatyaspor ile görüşüyor

Son Dakika Spor Galatasaray'ın gündemindeki Semih Kaya, Yeni Malatyaspor ile görüşüyor - Son Dakika Spor

YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Başakşehir'le karşılaşacak Leipzig'de Amadou Haidara koronavirüse yakalandı Ozan Tufan'ın Pelkas'la ilgili gafı sonrası F.Bahçe'nin yaptığı paylaşım büyük ses getirdi Kiracı, hayatına renk katmak için kaldığı evi yaktı İYİ Parti'de FETÖ kavgası büyüyor! Ümit Özdağ'dan Akşener'e yanıt gecikmedi: Bombanın pimini çekenlere baksın Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti Hazine, iki tahvil ihalesinde 4,8 milyar lira borçlanmaya gitti Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu Aşiret düğününde gelin ve damada 40 dakikada 1 milyon liralık takı