Son Dakika Haberleri: Galatasaray'ın İstediği Mina: Everton'u Seçerek Doğru Tercih Yaptım

Galatasaray'ın İstediği Mina: Everton'u Seçerek Doğru Tercih Yaptım

7 ay önce

Fatih Terim ilgilendiklerini belirttiği tek isim olan savunma oyuncusu Yerry Mina, "Everton'da bana güvendiklerini hissettim. Tanrı'ya şükür doğru tercihi yaptım." dedi.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in de ''İlgilendiğimiz doğrudur'' dediği ve İngiltere'deki transfer döneminin son gününde Everton'a giden Yerry Mina, yaşanan süreçle ilgili konuştu.

Barcelona'dan yaklaşık 32 milyon euro bonservis bedeliyle Everton'a transfer olan Galatasaray'ın da içerisinde olduğu transfer süreci ve Everton'ı seçme nedenini açıkladı.

"TANRI'YA ŞÜKÜR DOĞRU TERCİH YAPTIM"

Dünya Kupası'ndaki performansıyla dikkat çeken Mina, Everton'ı tercih etme sebeplerini ''Neden mi Everton'ı seçtim? Çünkü bana güvendiklerini hissettim. Onlara çok teşekkür ediyorum. Tanrı'ya şükür doğru tercih yaptığımı düşünüyorum'' sözleriyle dile getirdi.

"BARCELONA HARİKA BİR KÜLUP"

Mina, günün birinde Barcelona'ya dönmenin de güzel olacağını dile getirirken, ''Günün birinde Barcelona'ya dönmek güzel olur. Barcelona harika bir kulüp. Dünyanın en iyisi. Ancak şu anda tamamen yeni takımım Everton'a odaklanmış durumdayım'' dedi.

Galatasaray, Mina ile uzun süre ilgilenmiş ancak Barcelona oyuncuyu kiralamaya yanaşmadığı için diğer opsiyonları değerlendirmişti.


YORUMLAR


Artık Kota Aşımında İnternet Yavaşlamayacak, Kesilecek Kadın Öğretmen, 15 Yaşındaki Öğrencisiyle Yatak Odasında Yakalandı

Venezuela Devlet Başkanı Maduro, Darbe Girişiminin Başarısızlıkla Sonuçlandığını Açıkladı