Son Dakika Haberleri: Kürekte 2. Olan Galatasaraylıların Madalyasını Aziz Yıldırım Taktı

Kürekte 2. Olan Galatasaraylıların Madalyasını Aziz Yıldırım Taktı

8 gün önce

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Büyükler Türkiye Kürek Şampiyonasında 2. olan Galatasaraylı sporcuların madalyasını taktı. Şampiyonluğu ise Fenerbahçe kazandı.

Büyükler Türkiye Kürek Şampiyonası'nda ikinci gün yarışları sonunda Fenerbahçe Kürek Şubesi, erkeklerde Türkiye Şampiyonu oldu. İkinci olan Galatasaray'ın madalyalarını ise sarı-lacivertlilerin başkanı Aziz Yıldırım takdim etti.

Sapanca Kırkpınar parkurunda yapılan yarışları Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile Genel Koordinatör Tamer Yelkovan da takip etti.

İkinci gün sonuçlarının ardından erkeklerde 9 yarışın 7'sini kazanan Fenerbahçe Kürek Şubesi topladığı 888 puanla şampiyon olurken, Galatasaray ise 678 puanla ikinci sırada yer aldı.

GALATASARAYLI SPORCULARA MADALYAYI AZİZ YILDIRIM TAKTI

Yarışların ardından 8 tek yarışını ilk sırada tamamlayan Fenerbahçeli sporcular ile ikinci olan Galatasaraylı sporculara madalyalarını Başkan Aziz Yıldırım ile Kürek Federasyonu Başkanı İlhami İşseven takdim etti.

Madalya takdiminin ardından Aziz Yıldırım ile Genel Koordinatör Tamer Yelkovan, Fenerbahçeli ve Galatasaraylı sporcularla beraber toplu fotoğraf çektirdi.

Kaynak: Skorer
Fenerbahçe, Badou Ndiaye'nin Transferi İçin Stoke City ile Görüşecek Polis Köpeğinin Isırdığı Taraftara Galatasaray'dan Jest

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Galatasaray'ın Şampiyonluğundan Sonra Yaylaya Çıktı Serhat Akın'dan Hasan Ali Kaldırım'a Sert Sözler: Hayrola Birader