Son Dakika Haberleri: Galatasaray'ın Yeni Transferi Onyekuru: Türkiye'nin En Büyük Takımına Geldim

Galatasaray'ın Yeni Transferi Onyekuru: Türkiye'nin En Büyük Takımına Geldim

5 gün önce

Galatasaray'ın kadrosuna kattığı Onyekuru sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Türkiye'nin en büyük takımı ile bu yolculuğa başlayacağım için çok mutluyum." dedi.

Galatasaray'ın yeni transferi Henry Onyekuru, transferinin ardından ilk açıklamasını sosyal medya hesabı üzerinden yaptı.

"ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM"

Bugün sarı kırmızılı takıma resmen katılan ve yeni takımıyla ilk antrenmanına çıkan Nijeryalı futbolcu, " Türkiye'nin en büyük takımı ile bu yolculuğa başlayacağım için çok mutluyum. Takımın başarıya ulaşması için elimden geleni yapacağım. Bana sağlanan bu olanak için teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

Sarı kırmızılı taraftarlar, Onyekuru'nun bu paylaşımının altında yeni transferlerine büyük ilgi gösterdi ve destek oldu.

Galatasaray, Onyekuru Transferini KAP'a Bildirdi

Galatasaray'ın Yeni Transferi Onyekuru, Kampa Katıldı
IKBY Hükümet Sözcüsü Türkiye'ye Övgü Yağdırıp PKK'ya Meydan Okudu! Sosyete Kasabı Nusret'in Yeni Videosu Takipçilerini Gülmekten Kırdı Geçirdi

Kılıçdaroğlu'nun Ekonomiden Sorumlu Başdanışmanı Partisinden İstifa Etti: CHP Değişmeli AK Parti, Bedelli Askerlik Teklifini TBMM Başkanlığı'na Sundu