Son Dakika Haberleri: Galatasaray Kulübü, Gsyiad'ın İftarında Buluştu

Galatasaray Kulübü, Gsyiad'ın İftarında Buluştu

5 gün önce

- Galatasaray Kulübü, GSYİAD'ın iftarında buluştuİSTANBUL - Sarı-kırmızılı kulüp, Galatasaraylı Yönetici ve İş Adamları Derneği'nin düzenlediği iftarda bir araya geldi.

- Galatasaray Kulübü, GSYİAD'ın iftarında buluştu

İSTANBUL - Sarı-kırmızılı kulüp, Galatasaraylı Yönetici ve İş Adamları Derneği'nin düzenlediği iftarda bir araya geldi. Hafta içinde kazanılan Ziraat Türkiye Kupası da, iftar yapılan otele getirildi.
Galatasaray Kulübü, Galatasaraylı Yönetici ve İş Adamları Derneği'nin düzenlediği iftarda buluştu. Sarıyer'de bir otelde düzenlenen iftar törenine Teknik Direktör Fatih Terim, yardımcılarıyla birlikte katılırken, Başkan Mustafa Cengiz, Başkanvekili Abdurrahim Albayrak, İkinci Başkan Yusuf Günay ve yöneticiler de iftara katılım gösterdi. Hafta içinde Akhisarspor karşısında alınan galibiyet sonrasında kazanılan Ziraat Türkiye Kupası da iftar yapılan otele getirildi. İftara katılan Galatasaraylılar, Türkiye Kupası'yla fotoğraf çektirdi. Abdurrahim Albayrak da kupayla fotoğraf çekilen isimler arasında yer aldı.
Galatasaray Kulübü, Gsyiad'ın İftarında Buluştu
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 09:34 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Nagehan Alçı, AYM'nin Osman Kavala Kararına Ateş Püskürdü: Okurlarımdan Özür Diliyorum, Yanılmışım Galatasaray Şampiyonluk Kutlaması Ne Zaman? Bilet Fiyatları Ne Kadar? PFDK, Fatih Terim ve Orhan Ak İçin Ek Bilgi ve Belge İstedi Beşiktaş, Galatasaray'ın da İstediği Douglas'a Kancayı Taktı!