Son Dakika Haberleri: Galatasaray Lisesi'ne Fenerbahçeli müdürün atanmasına sarı kırmızılı kulüpten tepki

Galatasaray Lisesi'ne Fenerbahçeli müdürün atanmasına sarı kırmızılı kulüpten tepki

9 gün önce

Galatasaray Lisesi'ne, Fenerbahçeli olduğu bilinen Prof. Dr. Vahdettin Engin'in atanması sonrası sarı kırmızılı kulüp resmi sitesinden bir açıklama yayımladı. Açıklamada, "Geleneklerimize aykırı olan bu atamanın camiamızın beklentilerine uygun bir şekilde düzeltilmesini bekliyoruz." denildi.

Galatasaray Kulübü, Galatasaray Lisesine yeni atanan müdürün Fenerbahçe taraftarı olduğu gerekçesiyle bir açıklama yayımladı.

Sarı-kırmızılı kulübün açıklamasında, yapılan atamaya tepki gösterilerek, "Kurucumuz olmasından onur ve gurur duyduğumuz, bununla her zaman iftihar ettiğimiz Galatasaray Lise'mize rakip takım taraftarı bir kişinin müdür olarak atanması, camiamızı derinden yaralamıştır." denildi.

"DÜZELTİLMESİNİ BEKLİYORUZ"

Açıklamada, "Başka renklere gönül vermiş bir kişinin, Galatasaray Spor , Son Dakika Spor Haberleri, Spor Son Dakika'>Spor Kulübü Yönetim Kurulunun sembolik de olsa doğal üyesi olması kabul edilemez. Geleneklerimize aykırı olan bu atamanın camiamızın beklentilerine uygun bir şekilde düzeltilmesini bekliyoruz." ifadelerine yer verildi.

Galatasaray Lisesi'ne Fenerbahçeli müdürün atanmasına sarı kırmızılı kulüpten tepki
Haber Yayın Tarihi: 07.09.2019 03:28 Kaynak: AA

YORUMLAR (18)
Tüm yorumlar için tıklayınız


7 kız babası, çobanlık yaparak çocuklarını okutuyor
Kalben, İbrahim Tatlıses'e "Kadını silahla vuran adam" dediği iddialarını yalanladı Fatih Terim, Nagatomo ve Mariano'nun üstünü çizdi! Yoğun bakıma alınan Neslican Tay için hastaneden açıklama