Son Dakika Haberleri: Galatasaray Şampiyon Oldu, Kasasını Doldurdu

Galatasaray Şampiyon Oldu, Kasasını Doldurdu

1 ay önce

Galatasaray, Süper Lig'de kazandığı şampiyonlukla önemli bir gelirin de sahibi oldu. Sarı kırmızılı ekip yaklaşık 69 milyon TL'lik bir gelir elde etti.

Ligde mücadele ettiği için 38,5 milyon lira "ayak bastı" parası alan Galatasaray, toplamda 68,6 milyon lirayı bulan performans primini de kasasına koydu.

Sarı-kırmızılı takım, şampiyonluk primi olarak 36,2 milyon, şampiyonluk sayısı dolayısıyla da 69,3 milyon lira gelir elde etti.

GELİR 450 MİLYONU BULACAK

UEFA Şampiyonlar Ligi'ne doğrudan katılma hakkını kazanan sarı-kırmızılı takım, katılım ve yayın gelirleriyle birlikte UEFA'dan yaklaşık 30 milyon euro gibi bir geliri de kasasına koyacak.

Elde edilen başarının, lisanslı ürün satışı ve kombine kartlara yansıması göz önüne alındığında, Galatasaray'ın bu sezon kasasına koyacağı gelir 450 milyon lirayı bulacak.

Galatasaray Şampiyon Oldu, Kasasını Doldurdu
TT Stadında Şampiyonluk Sonrası Çalan Şarkı Dikkat Çekti!

Başakşehir'i Evinde 2-1 Yenen Galatasaray Şampiyon Oldu

Medipol Başakşehir'in Attığı Golden Sonra Ortalık Karıştı!

Lig Şampiyonlukları Sayısı! Hangi Takım Kaç Kere Şampiyon Oldu?

Haber Yayın Tarihi : 19.05.2019 09:40 

YORUMLAR


İsmail Küçükkaya canlı yayında duyurdu: Fox TV, The Marmara otele dava açıyor HDP Eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın tutukluluğu devam edecek TRT eski baş spikeri Şener Mete, Şebnem Bursalı'ya sert tepki gösterdi!