Son Dakika Haberleri: Galatasaray Taraftar Dernekleri Federasyonu Bandırma'da Toplandı - Balıkesir

Galatasaray Taraftar Dernekleri Federasyonu Bandırma'da Toplandı - Balıkesir

8 gün önce

Galatasaray Taraftar Dernekleri Federasyonunun yönetim kurulu toplantısı, Balıkesir'in Bandırma ilçesinde yapıldı.

Galatasaray Taraftar Dernekleri Federasyonunun yönetim kurulu toplantısı, Balıkesir'in Bandırma ilçesinde yapıldı.

Galatasaray Taraftar Dernekleri Federasyon Başkanı Eren Cicioğlu başkanlığında gerçekleşen toplantıya Aydın, İstanbul, Çorum, Edirne, Kastamonu, Yalova, Artvin, Çanakkale, Osmaniye ve Bursa gibi illerden federasyon üyeleri ve taraftar derneklerinin yöneticileri katıldı.

Federasyon Başkanı Cicioğlu, toplantıda yaptığı konuşmada, derneklerin Galatasaray Kulübü'ne verdiği katkıları anlattı.

Cicioğlu, Fenerbahçe Kulübü Başkanlığına Ali Koç'un gelmesinden memnun olduklarını ifade ederek, " Fikret Orman'dan sonra Ali Koç'un da başkan olması futbola nezaket ve centilmenlik ruhunu getirdi. Bunun da Türk futbolunda huzur ortamı yaratacağına inanıyorum." diye konuştu.

Galatasaray Bandırma Taraftarlar Derneği yöneticilerinden Adnan Erdan da Galatasaray dernekleri için önemli bir toplantı gerçekleştirildiğini ifade ederek, "Güzel sonuçların alınacağı ve kararların çıkacağı toplantımıza katılanlara teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR


Galatasaray, Yeni Sponsoru Bilyoner'den 3 Yıl İçin Toplam 27 Milyon Lira Alacak Benfica, Galatasaray'ın Seferovic'i Kiralama Teklifini Reddetti

İsviçre Basını, Galatasaray-Schalke 04 Maçında Kilit Oyuncu Olarak Eren Derdiyok'u Gösterdi Galatasaray'ın Eski Futbolcusu Wesley Sneijder: Fatih Terim ile Tekrar Çalışmak İsterim