Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in oturduğu buz kovası satışa çıkıyor - Son Dakika

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in oturduğu buz kovası satışa çıkıyor

15.05.2021 15:20

Galatasaray, Teknik Direktörü Fatih Terim'in toteminden gelir elde etme hazırlığında. Birçok karşılaşmayı buz kovasına oturarak izleyen deneyimli hoca, bunu taktik olarak yapıyordu ancak durum daha sonrasında toteme dönüştü. Terim'le özdeşleşen buz kovaları, şampiyon olunması halinde satışa çıkacak. Bunun için de imalat çalışmasının yapıldığı belirtildi.

Galatasaray, Fatih Terim'in son maçlarda yedek kulübesinin hemen yanında üzerine oturduğu buz kovasının satışını planlıyor ve rekor talep bekliyor. Hatta imalat için bir sponsorla ön anlaşma yapıldı. Şampiyonluğun kazanılması durumunda seri üretime hemen başlanacağı belirtildi.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in oturduğu buz kovası satışa çıkıyor

TAKTİKTİ TOTEM OLDU

Fatih Terim'in bu kovaya 'totem' olarak oturduğu haberleri çıkmıştı. Ancak daha sonrasında Terim'in o açıdan sahayı daha iyi gözlemlediği belirtilmişti. Sonrasında bu taktik toteme dönüştü. Terim, son dakikaları buz kovasına oturarak izlediği maçlardan hep puan kurtarmayı başardı.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in oturduğu buz kovası satışa çıkıyor

Son Dakika Spor Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in oturduğu buz kovası satışa çıkıyor - Son Dakika Spor


YORUMLAR (17)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika

Ekonomist Özgür Demirtaş, kendi coin'ini çıkarmaya hazırlanan Emrah'a tepki gösterdi 16:08 Ekonomist Özgür Demirtaş, kendi coin'ini çıkarmaya hazırlanan Emrah'a tepki gösterdi Huawei ile başlayan kervana 7 şirket daha dahil oldu! Türkiye telefon üretim üssü haline geliyor 16:07 Huawei ile başlayan kervana 7 şirket daha dahil oldu! Türkiye telefon üretim üssü haline geliyor Habermetre, 20 Haziran Dünya Mülteci Günü haberlerini raporladı 16:06 Habermetre, 20 Haziran Dünya Mülteci Günü haberlerini raporladı
Trafikte yeni dönem! Mayıs 2022'den itibaren araçlara karakutu zorunluluğu geliyor 15:52 Trafikte yeni dönem! Mayıs 2022'den itibaren araçlara karakutu zorunluluğu geliyor Ünlü oyuncu Seda Bakan imaj yeniliğine gitti: Bir süre sarışınım a dostlar! 15:19 Ünlü oyuncu Seda Bakan imaj yeniliğine gitti: Bir süre sarışınım a dostlar! Diyarbakır'da dev karpuz maketi ile kamufle edilen baz istasyonu büyük tepki topladı 15:10 Diyarbakır'da dev karpuz maketi ile kamufle edilen baz istasyonu büyük tepki topladı
Beşiktaş'ta devam etmeme kararı alan teknik direktör Sergen Yalçın: 35 gündür bekletiliyorum, onurum, gururum kırıldı 14:48 Beşiktaş'ta devam etmeme kararı alan teknik direktör Sergen Yalçın: 35 gündür bekletiliyorum, onurum, gururum kırıldı Turizmciler 9 günlük tatilin 11 güne uzatılmasını talep ediyor! Kurban Bayramı tatili uzatılacak mı? 14:06 Turizmciler 9 günlük tatilin 11 güne uzatılmasını talep ediyor! Kurban Bayramı tatili uzatılacak mı?
Advertisement