Son Dakika Haberleri: Galatasaraylılar, Fenerbahçe'nin Yeni Çıkardığı Tişörtlerle Dalga Geçti

Galatasaraylılar, Fenerbahçe'nin Yeni Çıkardığı Tişörtlerle Dalga Geçti

8 gün önce

Galatasaraylı taraftarlar, Fenerbahçeli kürekçilerin "Burada kalmıştık." yazılı tişörtleriyle dalga geçti, "Kadıköy'deki maç berabere bitince tişörtleri kürekçilere verdiler." yorumunu yaptı.

Büyükler Türkiye Kürek Şampiyonası'nda ikinci gün yarışları sonunda Fenerbahçe Kürek Şubesi, Galatasaray'ı geçerek erkeklerde Türkiye Şampiyonu oldu.

Başkan Aziz Yıldırımın da yerinde izlediği maçtan sonra şampiyonluğu coşkuyla kutlayan sarı-lacivertlilerin giydiği tişört gündemi salladı.

Galatasaray'ı geride bırakıp mutlu sona ulaşan Fenerbahçeli kürekçiler, "Burada kalmıştık" yazılı tişörtler giyerek ezeli rakibine gönderme yaptı.

"MAÇ BERABERE BİTİNCE TİŞÖRTLERİ KÜREK TAKIMINA VERDİLER"

Bu arada Kadıköy'deki maçta Fatih Terim'in "Nerede kalmıştık?" tweetine gönderme yapmak için "Burada kalmıştık" tişörtleri hazırlayan Fenerbahçe'nin maç berabere bitince bu tişörtleri şampiyon olan kürek takımına verdiği iddia edildi.
Fenerbahçe, Badou Ndiaye'nin Transferi İçin Stoke City ile Görüşecek Polis Köpeğinin Isırdığı Taraftara Galatasaray'dan Jest

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Galatasaray'ın Şampiyonluğundan Sonra Yaylaya Çıktı Serhat Akın'dan Hasan Ali Kaldırım'a Sert Sözler: Hayrola Birader