Galaxy Watch 3 ve Galaxy Buds 2 Tanıtım Tarihi Sızdırıldı - Son Dakika

Galaxy Watch 3 ve Galaxy Buds 2 Tanıtım Tarihi Sızdırıldı

11.06.2020 15:49
Galaxy Watch 3 ve Galaxy Buds 2 Tanıtım Tarihi Sızdırıldı, System.String[]

Samsung oldukça yakın bir zamanda yeni nesil akıllı saat modeli Galaxy Watch 3 ve yeni nesil tam kablosuz kulaklık modeli

Samsung oldukça yakın bir zamanda yeni nesil akıllı saat modeli Galaxy Watch 3 ve yeni nesil tam kablosuz kulaklık modeli Galaxy Buds 2 ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Her iki modelin de ismi ile ilgili bazı soru işaretleri bulunuyor olsa da Galaxy Watch 3 ve Galaxy Buds 2 tanıtım tarihi ile sızıntılara konuk oldu. İşte merak edilen detaylar!

Galaxy Watch 3 ve Galaxy Buds 2 Tanıtım Tarihi Ne Zaman?

SamMobile tarafından yayınlanan yeni bir rapora göre Galaxy Watch 3 ve Galaxy Buds 2, Temmuz 2020 dönemi içerisinde tanıtılacak ve kısa bir süre içerisinde satışa sunularak kullanıcılarla buluşacak. Daha önceki sızıntılar yeni modelin Galaxy Note 20 ve Galaxy Fold 2 ile birlikte Ağustos 2020 döneminde tanıtılacağını işaret ediyordu.

Buna karşın şirketin planı, bu ürünleri daha önce tanıtmak gibi gözüküyor.

Aslında bu durumun pek de şaşırtıcı bir gelişme olduğu söylenemez. Genel olarak amiral gemisi telefonlar ile birlikte tanıtılan yan aksesuarlar ya da giyilebilir ürünler, etkinliğin doğası gereği bir miktar daha arka planda kalmakta. Bu nedenle bu iki ürünün daha erken tanıtılması, bu durumun önüne geçebilir.

Şimdilik bu konuda kesin bir açıklamanın olmadığını hatırlatalım. Her durumda tanıtıma oldukça kısa bir süre kalmış gibi gözüküyor ve ilerleyen haftalarda bu konu ile ilgili daha net gelişmeleri elde etmeyi bekleyebiliriz. Gelişmelerden haberdar olmak için bizi takipte kalın.

Galaxy Watch 3 ve Galaxy Buds 2 Tanıtım Tarihi Sızdırıldı

Kaynak: Tamindir

Son Dakika Teknoloji Galaxy Watch 3 ve Galaxy Buds 2 Tanıtım Tarihi Sızdırıldı - Son Dakika


Son Dakika

Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan'ın çok özel anları! "Yapma" demesine rağmen öpücüklere boğdu Sereney Sarıkaya rekor bir ücret karşılığında ATV'nin yeni dizisiyle ekranlara dönüş yapıyor Otomobilin far bölümlerine ve yakıt deposuna gizlenmiş 4 kuzu ele geçirildi Aysel Gürel'in kızı 'Sen Ağlama' şarkısı için İGDAŞ'a açtığı davayı kazandı Putin'in gizli sarayını ifşa eden video 24 saat içinde milyonlarca kişi tarafından izlendi Başkent'te pitbull dehşeti! Anneannesinin kucağındaki küçük kızı zıplayıp yakaladı Makedonya'dan sınır dışı edilen Sedat Peker suskunluğunu "Yanvar Katliamı" ile bozdu Bulgaristan'daki taşkın Edirne'ye su maymunlarını getirdi