Son Dakika Haberleri: Galaya Katılan Ünlü Yıldız Michelle Heaton'ın Elbisesinin Fermuarı Patladı

Galaya Katılan Ünlü Yıldız Michelle Heaton'ın Elbisesinin Fermuarı Patladı

26 gün önce

Ünlü yıldız Michelle Heaton, katıldığı gala gecesinde elbisesinin fermuarı patlayınca zor anlar yaşadı. Şarkıcı, geceye yedek elbisesiyle devam etti.

İngiliz şarkıcı, oyuncu ve televizyon yıldızı Michelle Heaton, önceki akşam Londra'da özel bir gala gecesine katıldı. Ünlü yıldızın güzel başlayan gecesi, elbisesinin fermuarının patlamasıyla kabusa döndü.

ELBİSESİNİN FERMUARI PATLADI

Ünlü yıldızın makyajını tazelemek için tuvalete gittiğinde başına hiç beklemediği bir olay geldi. Elbisesinin fermuarı patladı. O anı da yanındaki arkadaşının yardımıyla cep telefonuna kaydeden Heaton, sonra da sosyal medya hesabından paylaştı. Heaton, fermuarının patladığını gösteren fotoğrafının altına, "Tuvalete gidersiniz, kapıyı kapatırsınız... Sürpriz! Açıl susam açıl!" şeklinde bir not yazdı.

GECEYE YEDEK ELBİSEYLE DEVAM ETTİ

Yanında her duruma karşı yedek bir elbise bulunduran Michelle Heaton, gecenin geri kalanına kırmızı bir elbiseyle devam etti.


YORUMLAR


Kış Bakımı Yaptırmaya Hazırlanan Araç Sahiplerine Kötü Haber! Fiyatlar Yüzde 42 Zamlandı Seda Akgül, Paylaşımıyla Sosyal Medyada Olay Oldu

Alkollü Kadın, Aralarında İlişki Olduğunu İddia Ettiği 80 Yaşındaki Annesi ve Komşunu Rehin Aldı