Son Dakika Haberleri: Galaya Katılan Ünlü Yıldız Michelle Heaton'ın Elbisesinin Fermuarı Patladı

Galaya Katılan Ünlü Yıldız Michelle Heaton'ın Elbisesinin Fermuarı Patladı

3 ay önce

Ünlü yıldız Michelle Heaton, katıldığı gala gecesinde elbisesinin fermuarı patlayınca zor anlar yaşadı. Şarkıcı, geceye yedek elbisesiyle devam etti.

İngiliz şarkıcı, oyuncu ve televizyon yıldızı Michelle Heaton, önceki akşam Londra'da özel bir gala gecesine katıldı. Ünlü yıldızın güzel başlayan gecesi, elbisesinin fermuarının patlamasıyla kabusa döndü.

ELBİSESİNİN FERMUARI PATLADI

Ünlü yıldızın makyajını tazelemek için tuvalete gittiğinde başına hiç beklemediği bir olay geldi. Elbisesinin fermuarı patladı. O anı da yanındaki arkadaşının yardımıyla cep telefonuna kaydeden Heaton, sonra da sosyal medya hesabından paylaştı. Heaton, fermuarının patladığını gösteren fotoğrafının altına, "Tuvalete gidersiniz, kapıyı kapatırsınız... Sürpriz! Açıl susam açıl!" şeklinde bir not yazdı.

GECEYE YEDEK ELBİSEYLE DEVAM ETTİ

Yanında her duruma karşı yedek bir elbise bulunduran Michelle Heaton, gecenin geri kalanına kırmızı bir elbiseyle devam etti.


YORUMLAR


Zengin Olma Hayali Kuran Defineciler, Kendilerini Patlattı Cumhur İttifakı'nın Çeşme Adayı, Ailevi Sebeplerden Dolayı Adaylıktan Çekildi

Dansöz Didem'i Parçalayıp Ormana Gömen Cani Baba, Suçunu İtiraf Etti