Game Of Thrones Dizisinde Ölen Karakterler İçin İstanbul'da Lokma Dağıtıldı - Son Dakika

Game Of Thrones Dizisinde Ölen Karakterler İçin İstanbul'da Lokma Dağıtıldı

21.05.2019 15:07
Game Of Thrones Dizisinde Ölen Karakterler İçin İstanbul'da Lokma Dağıtıldı, System.String[]

Game of Thrones, karakter ölümleriyle bilinen bir dizi. Biz de ölen karakterlere lokma döktürmesiyle bilinen bir halkız. Bu durumun farkında olan yapım ekibi, dizi finalinde ölenler için İstanbul'da bir AVM'de lokma dağıttı.

Genellikle dizilerde karakter ölümlerini fazla ciddiye alan bir toplumuz. Deli Yürek dizisinde Kuşçu karakterinin ölümü ülke çapında büyük öfke yaratmıştı. Kurtlar Vadisi dizisinde ölen karakterler için lokma döktürülmüş, gıyaplarında cenaze namazı kılınmıştı. Bu durum daha sonra bir nevi şaka haline geldi.

Game of Thrones dizisinin yapımcıları da bu durumu, dizinin final sezonuna eğlenceli bir veda için kullandı.

Dikkat: Bu haber, Game of Thrones'in final sezonu ile ilgili spoiler içeriyor.

Game of Thrones dizisi uzun süredir HBO ekranlarında yer alıyordu. Pazar günü yapılan finalle birlikte sekiz yıllık yolculuğunu noktalayan Game of Thrones için yapım ekibi ciddi reklam kampanyaları yapıyordu.

Son kampanyalardan biri de İstanbul'da gerçekleştirildi. Yapımcılar, İstanbul'da bir alışveriş merkezinde "Son sezonda kaybettiklerimizin anısına" yazan afişlerle lokma dağıttılar. Ayrıca hazırlanan afişe Night King, Jorah Mormont, Theon Greyjoy, Melisandre, Lyanna Mormont ve Edd Tollet isimleri yazıldı. Bunun yanı sıra lokma dağıtılan bölümde diziye uygun olarak çevre düzenlemesi de yapıldı.

Game of Thrones dizisi sona ermiş olsa da dizinin çekimi ile ilgili bir belgesel 26 Mayıs'ta HBO ekranlarında olacak.

Game Of Thrones Dizisinde Ölen Karakterler İçin İstanbul'da Lokma Dağıtıldı

Kaynak: WebTekno

Son Dakika Teknoloji Game Of Thrones Dizisinde Ölen Karakterler İçin İstanbul'da Lokma Dağıtıldı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Manchester United, deplasmanda Paris Saint Germain'i 2-1 mağlup etti Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Bilim insanları, kafatasında yeni bir organ bulduklarını açıkladı Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Doğuş'un gazeteci eşi Xosqedem Hidayetgizi, Karabağ cephesine gitti Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti