Game Of Thrones'in Oyuncusu Tamer Hassan İstanbul'da - Son Dakika

Game Of Thrones'in Oyuncusu Tamer Hassan İstanbul'da

29.02.2016 14:25
Game Of Thrones'in Oyuncusu Tamer Hassan İstanbul'da

Dünyaca ünlü dizi Game Of Thrones'un altıncı sezonunda yer alacak olan 47 yaşındaki Kıbrıs asıllı İngiliz oyuncu Tamer Hassan bugün Londra'dan İstanbul'a geldi.

Dünyaca ünlü dizi Game Of Thrones'un altıncı sezonunda yer alacak olan 47 yaşındaki Kıbrıs asıllı İngiliz oyuncu Tamer Hassan bugün Londra'dan İstanbul'a geldi. Game of Thrones, kadrosuna Sibel Kekilli'den sonra Tamer Hassan'ı da katarak, ikinci kez Türk asıllı bir oyuncuya dizide yer verdi.

4 GÜNLÜK TATİL İÇİN İSTANBUL'DA

Tamer Hassan ziyaretine ilişkin bir soru üzerine, "Vatana geldiğim için memnun oldum. Türkiye'ye geldim, herkese selamlar, bir programımız var. Şimdi söylemeyeyim." dedi. Game Of Thrones'taki rolüne ilişkin bir soru üzerine de Hassan, "Bunu da bekleyeceksiniz." diyerek havalimanından ayrıldı. Hassan'ın İstanbul'da 4 günlük tatil yapacağı öğrenildi.TAMER HASSAN KİMDİR?

Kıbrıs asıllı Türk oyuncu Tamer Hassan 18 Mart 1968 yılında Londra doğdu. Şimdiye kadar 40'ı aşkın dizi ve filmde yer alan oyuncu en önemli tv dizilerinden olan 'NCIS' dizisine konuk oldu ve buradan da kariyerine Hollywood'da devam etti. . Önümüzdeki günlerde Türkiye'de de vizyona girecek olan The Double isimli sinema filminde rol alan oyuncu bu filmde Richard Gere ve Martin Sheen ile birlikte rol aldı.

40'TAN FAZLA DİZİDE YER ALDI

Rol aldığı dizilerde Daniel Craig, 50 Cent, Orlando Bloom, Naomi Watts, Sheen Val Kilmer, Morgan Freeman gibi ünlü oyuncularla birlikte yer alan Hassan, 40'tan fazla dizide yer aldı. Hassan, Antonio Banderas'a olan benzerliğiyle de dikkat çekiyor. Hassan, Layer Cake, Batman Begins, The Football Factory, City Rats, The Business, Korku Kapanı 3 gibi filmlerde rol aldı.Game Of Thrones'in Oyuncusu Tamer Hassan İstanbul'da
Game Of Thrones'in Oyuncusu Tamer Hassan İstanbul'da
Game Of Thrones'in Oyuncusu Tamer Hassan İstanbul'da
Game Of Thrones'in Oyuncusu Tamer Hassan İstanbul'da
Game Of Thrones'in Oyuncusu Tamer Hassan İstanbul'da
YORUMLAR
500
Edirneli esnafın şemsiyeli çözümü 'insanlık ölmemiş' dedirtti Edirneli esnafın şemsiyeli çözümü 'insanlık ölmemiş' dedirtti İBB Başkanı İmamoğlu, Van'da caminin temel atma törenine katıldı İBB Başkanı İmamoğlu, Van'da caminin temel atma törenine katıldı Bakan Kurum, vatandaşları Millet Bahçesi'ndeki Fidan Dikim Töreni'ne davet etti Bakan Kurum, vatandaşları Millet Bahçesi'ndeki Fidan Dikim Töreni'ne davet etti
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Game Of Thrones'in Oyuncusu Tamer Hassan İstanbul'da - Son Dakika


Advertisement