Game Of Thrones'tan Heyecanlandıran Video! - Son Dakika

Game Of Thrones'tan Heyecanlandıran Video!

26.02.2014 12:03
Game Of Thrones'tan Heyecanlandıran Video!, System.String[]

Heyecanla beklenen diziden yeni videolar gelmeye devam ediyor.

Hasan Uğur Nayır - -

Game of Thrones'un Türkçe adıyla Taht Oyunları'nın yeni sezonu büyük heyecanla bekleniyor. Yapımcılar heyecanı daha da arttırmaya devam ediyor. Son yayınlanan videoda ejderhanın uçarken yansıyan gölgesi gösterilirken, Daenerys Targaryen ve Jorah Mormont ekrana geliyor. Mormont şunu diyor, "Onlar ejderha Khaleesi. Ehlileştirilemezler"


Ülkemizde ve dünyada birçok izleyeni olan dizinin 4. sezonu, 6 Nisan'da yayınlanacak. Lafı daha fazla uzatmadan 30 saniyelik video ile sizleri baş başa bırakıyoruz. İyi seyirler.Videoyu izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.
Hasan Uğur Nayır - Teknokulis : http://www.teknokulis.com
Game Of Thrones'tan Heyecanlandıran Video!

- Kaynak: Teknokulis

Son Dakika Teknoloji Game Of Thrones'tan Heyecanlandıran Video! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

'Mini etek' sözleri tepki çeken Öykü Çelik, aşkını ilan etti Bilim insanları araştırdı! Koronanın bulaşmasını engelleyen en iyi yöntem sosyal mesafe Sosyal medyada ilgiyle izlendi! Kısıtlamayı ihlal eden bir grup, polis aracını görünce çığlıklar atarak kaçtı Korona aşısını bulan Uğur Şahin ve Özlem Türeci BM Genel Kurulu'nda konuştu! Aşıyı buluş sürecini anlattılar Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade'nin diziden ayrılacağı iddia edildi İnsansız Hava Aracı AR-GE Merkezi'ni görüntüleyen 2'si Rus 3 kişi gözaltına alındı Ayşecan Tatari suda doğum yaptığı anları paylaştı! Fotoğrafın altına yazdıkları herkesi duygulandırdı Hafta sonu 56 saat sürecek sokağa çıkma kısıtlaması başladı! Neleri yapmak serbest, kimler yasaktan muaf?