Son Dakika Haberleri: Gamze Özçelik, Afrika'da Yaptırdığı Su Kuyularına Şehitlerin İsimlerini Verdi

Gamze Özçelik, Afrika'da Yaptırdığı Su Kuyularına Şehitlerin İsimlerini Verdi

6 gün önce

Oyunculukta başarısının yanı sıra yaptığı yardımlarla adından söz ettiren Gamze Özçelik, Afrika'da 'Umutlu köyler' adı altında açtığı su kuyularına şehitlerin isimlerini verdi.

'Payitaht: Abdülhamid' dizisinde rol alan Gamze Özçelik, 'Umuda Koşanlar Derneği'yle Afrika'da yaşayan mazlumlara elini uzatmaya devam ediyor. Ünlü isim, en son ekibiyle birlikte yardım muhtaç yerelere giderek 'Umutlu Köyler' adında bölge kurdu. Köyün eksiklerini tamamlamak için su kuyuları yaptıran Özçelik, kuyulara şehitleriN isimlerini verdi.

KUYULARA ŞEHİTLERİN İSİMLERİNİ VERDİ

Bu proje kapsamında 'Afrika'da susuz, gıdasız, ışıksız köy kalmasın' diyerek yola çıkan ekip, dört köyün eksikliklerini tamamladı. Ünlü isim ve ekibi, bölgede bulunan kuyulara şehitlerin isimlerini verdi. İlk köy olan 'Şehit Uzman Çavuş Selim Topal'ın açılışı yapılırken "Şehit Eren Bülbül" ve "Şehit Razzan Al Najjar" adlı 'Umutlu Köyleri'n açılışı ise ilerleyen günlerde gerçekleşecek.

Ünlü Oyuncu Gamze Özçelik Afrika'daki Çocuklara Bayramlık Dağıttı

Ünlü Oyuncu Gamze Özçelik Suriyeli Aileyle Birlikte İftar Yaptı

Gamze Özçelik: Kapanmak Allah'ın Emri, İnşallah Başarabilirim
Taksim Meydanı'na Konulan Ömer Halisdemir'in Heykelini Öpen Polis, Görenleri Duygulandırdı Kandilli'den Korkutan Uyarı: Afet Sayısı 3 Kat Artmış Durumda

Acun Ilıcalı'nın Eski Eşi ve Çocuklarının Bulunduğu Motoryat Batma Tehlikesi Atlattı CHP ve MHP'den Bedelli Askerlik ile İlgili İlk Açıklama: Gereken Katkıyı Vereceğiz