Son Dakika Haberleri: Gamze Özçelik'ten olası sınır ötesi operasyon öncesi Mehmetçik'e destek!

Gamze Özçelik'ten olası sınır ötesi operasyon öncesi Mehmetçik'e destek!

8 gün önce

Oyunculuğu bıraktıktan sonra tesettüre giren ve yardım yardım faaliyetleriyle adından söz ettiren Gamze Özçelik, Fırat'ın doğusuna yönelik operasyon öncesi Mehmetçik'e başarılar diledi.

Türkiye, Suriye'nin doğusuna yönelik harekat çalışmalarında sona geldi. Operasyon için hazırlıklarını tamamlayan TSK, sadece 'Ateş' emrini bekliyor. Olası harekat sosyal medyada da geniş yankı bulmasının ardından eski manken ve oyuncu Gamze Özçelik'ten operasyona katılan Mehmetçik'e destek paylaşımı geldi.

"ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN"

Kurduğu yardım derneğiyle sadece Türkiye değil dünyadaki ihtiyaç sahiplerinin imdadına koşan Gamze Özçelik, Twitter hesabından "Allah yar ve yardımcımız olsun. Dava Hak ise, sonuç muhakkak şahadettir" paylaşımını yaptı. Özçelik'in paylaşımına binlerce beğeni ve yorum geldi.

Gamze Özçelik'ten olası sınır ötesi operasyon öncesi Mehmetçik'e destek!
Haber Yayın Tarihi: 07.10.2019 02:59 

YORUMLAR (29)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Bursa'da 20 milyon dolarlık vurgun yapan dolandırıcı çetesi çökertildi
Son dakika: Putin'in Suriye Özel Temsilcisi Lavrentyev: Kürtler, Şam ve Moskova arasında anlaşmaya varıldı KKTC'den Ahmet Çakar'a tepki: Kıbrıs Türk Halkı'ndan özür dilesin Mehmet Demirkol, Merih Demiral'a övgü yağdırdı: Dünyanın en iyisi olabilir