Garanti Bankası Şanghay Baştemsilcisi'ne "Hemşehrilik" Ödülü - Son Dakika

Garanti Bankası Şanghay Baştemsilcisi'ne "Hemşehrilik" Ödülü

12.10.2012 10:56
Garanti Bankası Şanghay Baştemsilcisi'ne

Garanti Bankası Şanghay Baştemsilcisi Noyan Rona, Şanghay Yerel Hükümeti Fahri Hemşehrilik Ödülü'ne layık görüldü.

Garanti Bankası Şanghay Baştemsilcisi Noyan Rona, Şanghay Yerel Hükümeti Fahri Hemşehrilik Ödülü'ne layık görüldü.

Garanti Bankası'ndan yapılan açıklamaya göre, 1997 yılından bu yana, şehrin ekonomik ve kültürel kalkınmasında hizmeti bulunanlara verilen ve Çin'de yabancılara verilen en değerli ödül olan Fahri Hemşehrilik Ödülü'ne Garanti Bankası Şanghay Baştemsilcisi Noyan Rona sahip oldu.

Ödülünü 28 Eylül tarihinde düzenlenen törenle, Şanghay Yerel Hükümeti Başkanı Han Zheng'den alan Rona, aynı gün yapılan Çin Milli Günü resepsiyonuna da şeref konuğu olarak katıldı. Rona'ya ödülü, Şanghay'da başta trafik, toplu taşıma ve çevre koruma olmak üzere hizmet sektörünün iyileştirilmesi için verdiği hizmetler ve şehrin sosyal kalkınmasındaki çabaları nedeniyle verildi.

Bu yıl Noyan Rona'yla birlikte, 2010 yılında Şanghay'da düzenlenen EXPO'ya katkılarından dolayı Uluslararası Sergiler Bürosu Genel Sekreteri Vicente Gonzales Loscertales de ödüle layık görüldü.

Muhabir: Eda Topcu - İSTANBUL

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Garanti Bankası Şanghay Baştemsilcisi'ne 'Hemşehrilik' Ödülü - Son Dakika


Son Dakika

Roma kulübünün tesislerinde 15 adet bomba bulundu Son Dakika! AK Parti Sözcüsü Çelik: Türk ordusu için "satılmış" ifadesini kullanan CHP'li Başarır'ı kınıyoruz Sağlık Bakanlığı, korona tedavisinde doğru ilaç kullanımına yönelik broşürleri 81 ile gönderdi Kasiyere bıçak çekince kafasına turşu kavanozu yiyen gaspçı: Çalışanı tebrik edip kaçtım Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Ben Mercedes meraklısı, lüks yaşayan biri değilim Bilim Kurulu Üyesi Kayıpmaz'dan açıklama geldi: Belirli bir kan grubunun koronadan koruduğu iddiası doğru değil Önümüzdeki 3 gün boyunca etkili olacak çöl tozları için koronavirüs uyarısı: Sakın dışarı çıkmayın Kendisine "Yatakta iyi değil" diyen modele, ünlü oyuncu Halle Berry'den iddialı yanıt