Garo Paylan: Her atılan füze bizim mutfağımıza düşüyor - Son Dakika

Garo Paylan: Her atılan füze bizim mutfağımıza düşüyor

19.11.2019 09:46

HDP Diyarbakır Milletvekili, Meclis Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Garo Paylan, Siyasete BAKIŞ programında Gazete Duvar Ankara Temsilcisi Nergis Demirkaya'nın sorularını yanıtladı.

ANKARA - HDP Diyarbakır Milletvekili, Meclis Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Garo Paylan, Siyasete BAKIŞ programında Gazete Duvar Ankara Temsilcisi Nergis Demirkaya'nın sorularını yanıtladı. 2015 yılından bu yana bütçenin daha vicdansız ve adaletsiz bir bütçe haline geldiğini anlatan Paylan, "Bu bütçe Sarayın, Saray'ın yandaşlarının bütçesidir" dedi. Olumlu bazı ekonomik verileri "küresel gelişmelerin kortizon etkisi" olarak değerlendiren Paylan güvenlik harcamalarında 6 yılda 4 kat artışa dikkat çekti, "Her atılan füze evimize, mutfağımıza düşüyor, yoksullaşıyoruz" dedi.

Garo Paylan: Her atılan füze bizim mutfağımıza düşüyor

Son Dakika Güncel Garo Paylan: Her atılan füze bizim mutfağımıza düşüyor - Son Dakika


Son Dakika

Müge Anlı dehşete düştü! Kadın, 6 aylık bebeğini tandırda diğerini de boğarak öldürdü Atandığını 17 yıl sonra öğrendi! Tekrar atama başvurusu, "gerekli özeni göstermediği" için AYM tarafından reddedildi Korona testinde canı yanan hasta, hemşireye böyle saldırdı CHP'li Başarır'dan tartışma yaratan "Ordu satılmıştır" sözleriyle ilgili açıklama: İftira atıldı Husumetli olduğu abisi ve yengesini mezarlıkta pompalı tüfek ile vurdu Son Dakika! İstanbul'da yarından itibaren kamuda mesai saatleri 10.00-12.30 ile 13.00-16.00 olacak Önlemler sıkılaştı, Diyarbakır'ın Çüngüş ilçesinde vakalar sıfırlandı Mucize filmiyle ünlenen Seda Tosun bir zamanlar 'kedicik'miş