Son Dakika Haberleri: Garry Rodrigues transferinde taksitleri ödemeyen Al Ittihad'a FIFA'dan transfer yasağı gelebilir

Garry Rodrigues transferinde taksitleri ödemeyen Al Ittihad'a FIFA'dan transfer yasağı gelebilir

18 gün önce

Fenerbahçe'nin Al Ittihad'dan kiraladığı Garry Rodrigues transferi için Suudi Arabistan ekibine FIFA'dan uyarı geldi. Galatasaray'a ödenecek transfer taksidinin 5 milyon eurosunu ödemeyen Al Ittihad, kısa süre içerisinde ödeme yapmaması durumunda 2 ile 4 transfer dönemi ceza alınabileceği kaydedildi.

Sezon başında Al Ittihad'dan Fenerbahçe'ye transfer olan Garry Rodrigues'in Galatasaray'dan Suudi Arabistan'a gidişiyle ilgili FIFA'dan uyarı geldi.

Suudi Arabistan ekibi yıldız futbolcuyu Galatasaray'dan 9 milyon euro bonservis bedeliyle transfer etmiş, 4,5 yıllık imza attırmıştı. Al Ittihad kulübü daha sonra 11 maçta 1 gol 2 kaydeden oyuncuyu sezon başında kiralık olarak Fenerbahçe'ye göndermişti.

Suudi Arabistan basınında yer alan habere göre, Galatasaray'a ödenmesi gereken 5 milyon euro bedelindeki taksitleri tamamlayamayan Al-Ittihad kulübü, FIFA'dan uyarı aldı.

4 DÖNEM TRANSFER YASAĞI GELEBİLİR

Sarı kırmızılılara ödenmesi gereken miktarın kısa süre içerisinde verilmemesi durumunda 2 ile 4 transfer dönemi ceza alınabileceği kaydedildi.

Öte yandan transfer konusunda kısa bir yanıt veren Al Ittihad'ın Başkanı Mohammed Al-Fayez, "Şu anda yeni transferler hakkında konuşmanın sırası değil. Mevcut takımın sonuna kadar arkasındayız" sözlerini kullandı.

Garry Rodrigues transferinde taksitleri ödemeyen Al Ittihad'a FIFA'dan transfer yasağı gelebilir

EURO 2020 play-off turu eşleşmeleri yapıldı! İşte karşılaşacak ülkeler

Açılışını Kılıçdaroğlu'nun yaptığı 70 milyonluk stat bomboş kaldı

Ali Koç'un büyük sıkıntısı: Sıcak para

Haber Yayın Tarihi: 22.11.2019 05:28 

YORUMLAR


Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "İdolünüz kim?" diye sordular, verdiği yanıt salonda büyük alkış aldı
İki yeni transfer Fatih Terim'le çalışmak istemiyor Yunanistan eski Dışişleri Bakanı Bakoyannis: Türkiye ile savaşa girersek yalnız kalırız