Gasp için gittikleri iş yerinde başarılı olamayınca esnafı 5 yerinden bıçakladılar - Son Dakika

Gasp için gittikleri iş yerinde başarılı olamayınca esnafı 5 yerinden bıçakladılar

22.01.2021 09:37

İstanbul Arnavutköy'de gasbetmek istedikleri bir iş yerine giren yabancı uyruklu 3 şahıs, iş yeri sahibi tarafından engellendi. Bunun üzerine esnafı başından 5 kere bıçaklayan saldırganlar olay yerinden kaçtı.

Arnavutköy Karlıbayır Mahallesi Gürsoy Sokak'ta yaşanan olayda, iddiaya göre akşam saatlerinde yabancı uyruklu bir kişinin işlettiği dükkana, yine yabancı uyruklu üç kişilik grup geldi. Kendisini gasbetmek isteyen saldırganlara karşı direnen işletme sahibi, üç kişi tarafından bıçaklı saldırıya uğradı.

DURUMU CİDDİYETİNİ KORUYOR

Kafasının farklı noktalarından 5 bıçak darbesi alan işletme sahibi sağlık ekipleri tarafından Arnavutköy Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. İşletme sahibinin durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenilirken, polis ekipleri olay sonrası kaçan saldırganları yakalamak için çalışma başlattı.

Gasp için gittikleri iş yerinde başarılı olamayınca esnafı 5 yerinden bıçakladılar

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Gasp için gittikleri iş yerinde başarılı olamayınca esnafı 5 yerinden bıçakladılar - Son Dakika


YORUMLAR (1)
  • rafet: suriyeli diyin arkadaş yabancı uyruklu ne ya Norveçli falanmı yapanlar yada ne bileyim İspanyol falan mı ? Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır

Son Dakika

Ebru Polat, sevgilisine ayağını öptürdüğü paylaşımı ile mide bulandırdı Günlerdir uyarıları yapılan çöl tozları Trakya'dan yurda giriş yaptı Pentagon'dan Bakan Akar'a Yunanistan yanıtı: S-400 sistemi, S-300'den daha tehlikeli Bakan Elvan, en çok alkol vergisi ödeyen 5 ili açıkladı! Zirve İstanbul'un Kendilerini polis olarak tanıtan çift, yaşlı insanlar üzerinden 360 bin TL'lik vurgun yaptı Telefonla konuştuğu sırada yere düşürdüğü altınları ve dövizi gözünün önünde çalındı Çengelköy'de balıkçıya uğrayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 10 kiloluk lagos balığı aldı Antalya sahilleri kısıtlamadan muaf olan turistlerle doldu taştı