Gatab Çalışanlarının "Altın" Günü - Son Dakika

Gatab Çalışanlarının "Altın" Günü

25.06.2008 13:23
Gatab Çalışanlarının

Gatab 75. Yıl Katı Atık Ayrıştırma ve Kompost Tesisi'nde Düzenlenen Toplu Doğum Günü Partisinde Şubat-haziran Ayları Arasında Doğanlara Başkan Yusuf Üras Tarafından Altın Hediye Edildi.

GATAB 75. Yıl Katı Atık Ayrıştırma ve Kompost Tesisi'nde düzenlenen toplu doğum günü partisinde şubat-haziran ayları arasında doğanlara Başkan Yusuf Üras tarafından altın hediye edildi.

GATAB çalışanları, 75. Yıl Katı Atık Ayrıştırma ve Kompost Tesisi'nde düzenlenen doğum günü partisinde buluştu. Her ay düzenli olarak yapılan toplu doğum günü partilerine Şubat ayından bu yana ara veren GATAB yönetimi bu kez partiyi aylık değil 6 aylık olarak yaptı. GATAB Müdürü Mustafa Yurduseven, Şubat ayında doğan Başkan Yusuf Üras'a da tıpkı çalışanlara olduğu gibi altın hediye etti. Pastayı çalışanlarla birlikte kesen Başkan Üras, bu tür etkinliklerin iş atmosferi arasında bir mola görevi yerine getirdiğini belirterek, "Hepimizin sorunları vardır. İşyerinde olabilir, evde olabilir. İş stresini bir nebze olsun atabilmek ve kaynaşabilmek adına bu tür etkinlikler önemlidir" dedi.

Başkan Yusuf Üras, Meclis Üyeleri Menduh Talih, Ulupınar Muhtarı Sami Ilgaz ve Beycik Muhtarı Cemil Beyrek'in de katıldığı törende işçilerle bir süre sohbet etti. Daha sonra Şubat- Haziran ayları arasında doğan personele Başkan Üras imzalı kutlama kartı ile yarım altınları dağıtıldı.

(ŞT-Y) 25.06.2008 13:08 TSİ

Gatab Çalışanlarının Altın Günü

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Gatab Çalışanlarının 'Altın' Günü - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

MasterChef'te talihsiz kaza! Parmağı kesilen Barbaros hastaneye götürüldü İçişleri Bakanlığı'nın genelgesinde sokağa çıkma kısıtlamasından muaf olanlar madde madde sıralandı! İşte o liste Market, bakkal, kasap hafta sonu 10.00-17.00 arasında faaliyet gösterecek Hafta içi saat 21.00-05.00 arası, hafta sonu ise kesintisiz sokağa çıkma kısıtlamasının detayları belli oldu İngiliz şarkıcı Rita Ora'nın iç çamaşırsız pozu takipçilerinden tam not aldı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Türkiye'de birkaç milyon virüslü insan var, aramızda dolaşıyorlar Yüzde 10'u Katar Yatırım Otoritesi'ne satılan Borsa İstanbul'un satış bedeli netleşti Meteoroloji'den 10 il için sağanak yağış ve kar uyarısı