GAÜN'ün "İletişim ve Toplumsal Dönüşüm: Yorumsamacı ve Etnografik Bir Yaklaşım" kitabı yayımlandı - Son Dakika

GAÜN'ün "İletişim ve Toplumsal Dönüşüm: Yorumsamacı ve Etnografik Bir Yaklaşım" kitabı yayımlandı

24.02.2021 14:19
GAÜN'ün

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) İletişim Fakültesi akademisyenleri ve yüksek lisans öğrencilerinin hazırladığı "İletişim ve Toplumsal Dönüşüm: Yorumsamacı ve Etnografik Bir Yaklaşım" kitabı yayımlandı.

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) İletişim Fakültesi akademisyenleri ve yüksek lisans öğrencilerinin hazırladığı "İletişim ve Toplumsal Dönüşüm: Yorumsamacı ve Etnografik Bir Yaklaşım" kitabı yayımlandı.

GAÜN'den yapılan açıklamaya göre, fakültenin öğretim üyelerinden Prof. Dr. Emre Köksalan, Doç. Dr. Gökhan Gökgöz ve Doç. Dr. Bayram Oğuz Aydın'ın editörlüğünü yürüttüğü kitap, İletişim ve Toplumsal Dönüşüm Programı yüksek lisans öğrencilerinin tez çalışmalarından oluşuyor.

Kitap, Gaziantep yerelindeki kültürel pratikler, yerelde sinema gibi birçok olguyu okuyucuya sunuyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Prof Dr. Köksalan, halihazırdaki ögrencilerin ve mezunların araştırmalarından oluşan kitabın iletişim ve toplumsal dönüşüm ilişkisi açısından önemli olduğunu belirtti.

Doç. Dr. Bayram Oğuz Aydın da öğrencilerin programda yaptıkları çalışma ve çıktıları kitapla taçlandırdıklarını ifade etti.

Doç. Dr. Gökhan Gökgöz ise çalışmanın yaşama dokunan çok güçlü metinler barındırdığını dile getirdi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel GAÜN'ün 'İletişim ve Toplumsal Dönüşüm: Yorumsamacı ve Etnografik Bir Yaklaşım' kitabı yayımlandı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Sağlık Bakanlığı'ndan 81 ile yeni genelge! İzinler durduruldu, istifa ve emeklilik başvuruları kabul edilmeyecek Sağlık Bakanlığı'ndan 81 ile yeni genelge! İzinler durduruldu, istifa ve emeklilik başvuruları kabul edilmeyecek Gökhan Özoğuz'un eleştirilerine Bakan Koca'dan yanıt: Suçumuz yok, sorumluluğumuz var Gökhan Özoğuz'un eleştirilerine Bakan Koca'dan yanıt: Suçumuz yok, sorumluluğumuz var Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, yeniden ekranlara döneceğinin müjdesini verdi Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, yeniden ekranlara döneceğinin müjdesini verdi Son Dakika: ABD, Karadeniz'e göndereceği savaş gemisi bildirimini geri çekti Son Dakika: ABD, Karadeniz'e göndereceği savaş gemisi bildirimini geri çekti Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sürpriz ziyaret! Yer sofrasında iftar yaptı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sürpriz ziyaret! Yer sofrasında iftar yaptı Merve Boluğur'dan, Merve Boluğur'dan, "Kendine analar neler doğuruyor diyor musun?" diyen takipçisine çok konuşulacak yanıt Arı kovanlarının önüne halı serdi! Nedenini öğrenenler şaştı kaldı Arı kovanlarının önüne halı serdi! Nedenini öğrenenler şaştı kaldı Vicdansız baba, çocuğunu rehin alıp damdan atmaya kalktı, küçük kızın feryadı herkesi ağlattı Vicdansız baba, çocuğunu rehin alıp damdan atmaya kalktı, küçük kızın feryadı herkesi ağlattı