Son Dakika Haberleri: Gazanfer Özcan Kadıköy'de Anılıyor

Gazanfer Özcan Kadıköy'de Anılıyor

6 gün önce

Tiyatronun usta ismi Gazanfer Özcan, ölümünün dokuzuncu yılında Kadıköy Belediyesi ev sahipliğinde Kozyatağı Kültür Merkezi'nde anılacak.

Gazanfer Özcan Kadıköy'de Anılıyor, System.String[]

Yıllarını tiyatroya adamış, usta sanatçı Gazanfer Özcan aramızdan ayrılışının dokuzuncu yılında anılacak. Özcan, 17 Şubat, Cumartesi saat 20:00'de Kozyatağı Kültür Merkezi'nde kendi adını taşıyan Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan sahnesinde "Karıncalar-Bir Savaş Vardı" oyunuyla anılacak. Mert Turak'ın oynadığı tek kişilik oyun bir askerin yaşadığı trajediyi anlatıyor.

 Kadıköy Belediyesi, ustanın ölümünün ardından Kozyatağı Kültür Merkezi içindeki sahneye Gazanfer Özcan'a bir vefa vesilesi olarak kendisinin ve eşi-tiyatro sanatçısı Gönül Ülkü'nün ismini vermişti.

İstanbul Şehir Tiyatroları'nın sahneye koyduğu "Karıncalar-Bir Savaş Vardı" oyunu Kozyatağı Kültür Merkezi'nde ücretsiz izlenebilecek.
Nesli Tükenmek Üzere Olan Vaşaklar, Tunceli'de Görüntülendi Bir Döneme Komedi Dans Üçlüsü ile Damga Vuran Murat Akkaya, Şimdi Taksici Oldu

Adnan Oktar'ın Karşısına Bu Kez Kedicikler Yerine Nevşin Mengü Oturdu Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dünya Şampiyonu Suriye Asıllı Boksörü Ağırladı