Gazeteci Baki Avcı İçin Sözcü Gazetesi Önünde Tören Düzenlendi - Son Dakika

Gazeteci Baki Avcı İçin Sözcü Gazetesi Önünde Tören Düzenlendi

15.01.2018 12:28
Gazeteci Baki Avcı İçin Sözcü Gazetesi Önünde Tören Düzenlendi, System.String[]

Haber: Gülseli KENARLI - Kamera: Harun UYANIK / İSTANBUL DHA Dün tedavi gördüğü hastanede 56 yaşında hayatını kaybeden Sözcü Gazetesi Haber Müdürü Baki Avcı için gazete binası önünde tören düzenlendi.

Haber: Gülseli KENARLI - Kamera: Harun UYANIK/ İSTANBUL DHA

Dün tedavi gördüğü hastanede 56 yaşında hayatını kaybeden Sözcü Gazetesi Haber Müdürü Baki Avcı için gazete binası önünde tören düzenlendi.

Gazetenin Küçükçekmece Halkalı'da bulunan binası önünde yapılan törene Avcı'nın eşi Ümran Avcı, oğlu Baran Avcı, Sözcü Gazetesi Genel Müdürü Asım Akgül, Sözcü Gazetesi Genel Yayın yönetmeni Metin Yılmaz, yakınları, gazete çalışanları ve arkadaşları katıldı. Tören boyunca Avcı'nın eşi ve oğlunun el ele tutuştuğu görüldü.

TABUTUN ÜZERİNE GALATASARAY ATKISI

Avcı'nın tabutunun üzerine taraftarı olduğu Galatasaray atkısı konuldu. Eşi ve oğlu tabuta sarılarak ağladı. Daha sonra Avcı için dua okundu ve helallik alındı. Cenaze aracına konulan tabuta, törene katılanlar karanfil bıraktı. Avcı'nın eşi ve oğlu gözyaşları içinde cenaze aracının başına gelerek karanfil bıraktı, tabuta dokundu.

KAHVESİ HAZIRLANDI

Avcı'nın çalışma masasına da karanfil bırakılırken, her sabah içtiği kahvenin de masasında hazır olduğu görüldü.

Görüntü Dökümü:

---------------

Gazete önünden görüntüler

Eşinin ve oğlunun görüntüsü

Eşi ve oğlunun el ele tutuşması

Törene katılanların görüntüsü

Cenazenin getirilmesi

Galatasaray atkısının görüntüsü

Helallik alınması

Cenaze araca konması

Tabuta karanfil koyanlar

Eşi ve oğlunun tabutun başında beklemesi

Detaylar

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Gazeteci Baki Avcı İçin Sözcü Gazetesi Önünde Tören Düzenlendi - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika! Futbolseverlerin dört gözle beklediği Fenerbahçe - Galatasaray derbisinin günü belli oldu ABD'de, UFO olduğu iddia edilen cismin elektrik lambası olduğu ortaya çıktı Mesut Özil transferi için teşekkür etmek isteyen taraftar, Emre Belözoğlu'nun HGS borcunu ödedi Abdurrahman Dilipak koronavirüs aşılamasının durdurulması için mahkemeye başvurdu Cemiyet hayatının ünlü siması Kerem Dürüst, uyuşturucudan gözaltına alındı İstanbul'dan memleketleri Bitlis'e dönüp fabrika açan tekstilci iki kardeş 300 kişiye istihdam sağladı Erkek arkadaşının kalp krizinden öldüğünü öğrendi, hastanede kalbine sıktı Koronavirüs Bilim Kurulu toplanıyor: Gündemde kısıtlamaların esnetilmesi ve aşılama uygulaması var