21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü Haberler.com'da kutlandı - Son Dakika

21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü Haberler.com'da kutlandı

21.10.2020 17:31
21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü Haberler.com'da kutlandı, System.String[]

21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü, Yeni Medya bünyesinde bulunan Haberler.com'da kutlandı. Günün önemine ilişkin bir konuşma yapan Haberler.com Genel Yayın Yönetmeni Avukat Bedia Teymur; yasama, yürütme ve yargıdan sonra basının dördüncü güç olduğunu belirterek, "Gazetecilik dünyadaki herhangi bir oluşumu yeniden şekillendiriyor" dedi.

Yeni Medya Elektronik Yayıncılık bünyesinde bulunan Haberler.com ekibi, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü'nü kutladı.

"GAZETECİLİK DÜNYADAKİ HERHANGİ BİR OLUŞUMU YENİDEN ŞEKİLLENDİRİYOR"

Günün anlam ve önemine ilişkin bir konuşma yapan Haberler.com Genel Yayın Yönetmeni Avukat Bedia Teymur, "Dünyada bir ülkede siyasi sistemin üç ayağı oluyor; yasama, yürütme ve yargı. Dördüncü ayağı da gayri resmi olarak basındır. Çünkü dünyadaki bütün sosyal olaylar gazetecilerin bakış açılarıyla şekillenmiş ve onların olayları diğer insanlara aktarmasıyla değişmiştir. Gazetecilik dünyadaki herhangi bir oluşumu yeniden şekillendiriyor" ifadelerini kullandı.

Gazeteciler günü Haberler.com'da kutlandı

"İNTERNET GAZETECİLİĞİ HAK ETTİĞİ DEĞERİ GÖRMÜYOR"

Haberler.com CEO'su Sümeyra Teymur ise yaptığı açıklamada, "Gazeteciler için böylesine özel günleri anlamlı kılan mesleklerini rahatça icra edebilecekleri bir ortam sağlayabilmektir. Kamuoyunu objektif bir şekilde bilgilendirme görevini üstlenen arkadaşlarımıza bu ortamı sağlayabildiğimiz kanaatindeyim. Ancak bugün gelişen teknolojinin habere yansıyan yüzü olan internet gazeteciliğinin hak ettiği değeri görmediğini düşünüyorum. Adaletsizliğin ortadan kaldırılması ve şartların eşitlenmesi en büyük temennimizdir. Bu vesile ile doğru, tarafsız, kalemini hak, hakikat ve adaletten ayırmayan bütün gazetecilerin 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü'nü kutluyorum" ifadelerini kullandı.

21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü Haberler.com'da kutlandı

Son Dakika Güncel 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü Haberler.com'da kutlandı - Son Dakika


YORUMLAR (1)

Son Dakika

Güne yatay seyirle başlayan dolar 7,41'den işlem görüyor G.Saray'ın Türk Telekom Stadı'ndaki 500. golünü atan Sekidika gözyaşlarını tutamadı Vapurdan atlayarak canına kıyan kadının intiharı kamerada İş makinelerinin bile ulaşamadığı köyde, evlerine kar tünelleriyle gidiyorlar Kilosu 10 bin liraya satılan arı sütünde korona nedeniyle talep patlaması yaşanıyor Sadakatsiz'in bölüm sonu izleyicileri ekrana kilitledi! Bir kişi Asya'nın gözünün önünde inşattan düştü Joe Biden döneminde Türkiye-ABD ilişkisinin gidişatını beş başlık belirleyecek Kalp krizi geçirdiği düşünüldüğü için hastaneye kaldırılan kişinin sırtından vurulduğu anlaşıldı