Gaziantep Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'ndan Gaziantepspor'a Destek - Son Dakika

Gaziantep Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'ndan Gaziantepspor'a Destek

17.02.2012 15:41
Gaziantep Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'ndan Gaziantepspor'a Destek, System.String[]

(ASKF) Başkanı Abdülkadir Gözegir, pazar günü oynanacak Gaziantepspor-Orduspor karşılaşmasının kırılma maçı olacağını belirterek, Gaziantep'te yaşayan herkesin takıma destek vermesi gerektiğini belirtti.

Gaziantep Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu

(ASKF) Başkanı Abdülkadir Gözegir, pazar günü oynanacak Gaziantepspor- Orduspor karşılaşmasının kırılma maçı olacağını belirterek, Gaziantep'te yaşayan herkesin takıma destek vermesi gerektiğini belirtti.

Gözegir, yaptığı açıklamada, Gaziantepspor'a destek olmak için federasyon yönetimi olarak maça gideceklerini söyledi. Gözekir, aynı saatte maçı olmayan amatör kulüpleri de maça götürmek için girişimde bulunacaklarını vurguladı.

Abdülkadir Gözegir, "Gaziantepspor bu sezon kötü bir süreçten geçiyor. Ligin bitimine kısa bir süre kaldı. Puan cetveline baktığımızda tehlikeyi hissetmeyi bırak, tehlikenin içinde olduğumuzu görüyoruz. Takımımızı bu durumdan kurtarmak hepimizin görevi, kent olarak elimizi taşın altına koymak zorundayız" diyi konuştu.

Süper Lig'de en uzun süre kalan takımlardan birisi olan Gaziantepspor'un Bank Asya 1. Ligi'ne düşmesinin herkesi üzeceğini belirten Gözegir, şunları kaydetti:

"Aynı zamanda Gaziantep şehri de küme düşer. Marka şehrin, marka takımı olan Gaziantepspor Süper Lig'deki varlığını devam ettirmeli. Ettirmesi içinde kalan maçlarını kazanması gerekiyor. Bu maçlardan birisi de Orduspor karşılaşması. Bu pazar işimizi, gücümüzü ve pikniğimizi bir tarafa bırakıp, Kamil Ocak Stadı'nda Gaziantepspor'un yanında olmalıyız. Taraftarlarında desteğiyle Gaziantepspor bu sıkıntıdan kurtulacaktır. Yeter ki desteğimizi eksik etmeyelim."

- GAZİANTEP

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Gaziantep Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'ndan Gaziantepspor'a Destek - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Charlie Hebdo'nun skandal karikatürüne Türkiye'den tepki yağıyor: Şiddetle kınıyoruz Charlie Hebdo'dan yine çirkin provokasyon! Erdoğan üzerinden Peygamberimizi ve İslam'ı hedef aldılar Trump'tan Dağlık Karabağ çıkışı: Ateşkesin bozulduğunu görmek hayal kırıklığı Salgın nedeniyle Sakarya'daki tüm hastanelerde acil olmayan ameliyatlar durduruldu Ünlü model Emily Ratajkowski çırılçıplak hamilelik pozu verdi Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz